Temple Run 2 pobrany już ponad 50mln razy! Mamy nowego rekordzistę?
1

Temple Run 2 pobrany już ponad 50mln razy! Mamy nowego rekordzistę?

1

Temple Run 2Po debiucie niespełna dwa tygodnie temu w Apple Store gra Temple Run 2, została pobrana przez użytkowników ponad 50 milionów razy, bijąc na głowę wcześniejszy rekord ustanowiony przez Angry Birds Space z zeszłego roku.

Produktowi firmy Imangi Studios zajęło zaledwie 13 dni, aby trafić na kilkadziesiąt milionów urządzeń z iOS?em oraz Androidem. Wspomnianej przed chwilą edycji Angry Birdsów osiągnięcie 50mln pobrań zajęło natomiast 35 dni!

Gra jest pomysłem małżeństwa, Keitha Shephera oraz Natalii Luckyanovej, współzałożycieli Imangi i twórców oryginalnego tytuły Temple Run, który z oficjalnych sklepów mobilnych pobrano około 170 milionów razy! W czerwcu zeszłego roku, Imangi przy współpracy z Pixarem wypuściło Temple Run: Brave, w celu promowania nowego filmu studia.

Warto jednocześnie zauważyć, że wypuszczona do Apple Store 18 stycznia,  w pełni darmowa gra Temple Run 2, w przeciągu niespełna 24 godzin trafiła na 6 milionów smartfonów oraz tabletów!

Co stoi za sukcesem tytułu? Z pewnością jego niezwykle prosty i intuicyjny gameplay. Gracz steruje swoją postacią znajdująca się w wózku szynowym, omijając pojawiające się na trasie przeszkody oraz zdobywając diamenty i inne bonusy podczas trasy. Celem jest pozostanie przy życiu i nie wypadnięcie z kolejki przez jak najdłuższy okres czasu.

Oceń post

Comment(1)

 1. Jobs’ biological parents later went on to wed and have his biological
  sister, Mona Simpson, but he was raised by his adoptive parents.
  The new Installous works off of a surprisingly fast engine on either
  i – Phone or i – Pad and manages to bring a cohesive „App Store”-like experience to your hacked apps.
  Once your i – Phone’s IP has been located, you’ll need to use the User Name:
  ROOT, and the Password: ALPINE.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *