Garmin wprowadza wsparcie  dla sieci społecznościowych w StreetPilot Onboard oraz Navigon
0

Garmin wprowadza wsparcie dla sieci społecznościowych w StreetPilot Onboard oraz Navigon

0

GarminPomimo ogromnej popularności darmowej aplikacji mapowania od Google oraz własnej nawigacji GPS przygotowanej przez Apple, firma Garmin cały czas rozwija swoje własne rozwiązania dla platformy iOS. StreetPilot Onboard oraz Navigon do tej pory posiadały dosyć mieszane recenzje, tym bardziej byłem więc ciekawy co niosą z sobą najnowsze ich wersje.

Pierwsza modyfikacja, którą wprowadza Garmin, to między innymi integracja z usługą iCloud, pozwalając na łatwy dostęp do zapisanych lokalizacji na każdym z posiadanych urządzeń działających pod iOS. Oprócz tego, obydwie aplikacje lokalizacyjne od Garmin, StreetPilot Onboard oraz Navigon, zostały połączone także z serwisami społecznościowymi, dzięki takim usługom jak Foursquare oraz Glympse.

Chociaż rozwój produktów Garmin może cieszyć, to recenzje wystawione przez użytkowników w App Store wyraźnie wskazują, że firma powinna najpierw skupić się na przygotowaniu porządnych nawigacji, a dopiero później wzbogacać je w dodatkowe, tak naprawdę mniej ważne opcje.

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *