1Password zapowiada ulepszenia, które mają pojawić się w aplikacji na iOS
0

1Password zapowiada ulepszenia, które mają pojawić się w aplikacji na iOS

0

Popularny menedżer haseł 1Password otrzymał w zeszłym roku dużą aktualizację. Dodała ona nowy ekran główny i więcej opcji dostosowywania do aplikacji. W tym tygodniu AgileBits udostępnił podgląd wielu ulepszeń nadchodzących wraz z aktualizacją 1Password na iOS.

Aktualizacją, która wkrótce będzie dostępna, pozwoli użytkownikom zmienić kolejność pól i sekcji w elementach. Początkowo pewnie będą ograniczenia, jednak z czasem zapewniona zostanie swoboda i elastyczność. Informuje o tym firma na blogu.

Inną bardzo pożądaną funkcją przez użytkowników 1Password jest możliwość wyszukiwania na dowolnej liście elementów. Było to dostępne w poprzednich wersjach aplikacji, ale zniknęło wraz z 1Password 8. Na szczęście firma obiecała, że ​​pracuje nad przywróceniem tej funkcji. Proces pierwszej konfiguracji również zostanie uproszczony, a korzystanie z Face ID stanie się lepsze.

1Password wkrótce pozwoli użytkownikom ustawić kod PIN, aby odblokować aplikację. Oczywiście użytkownicy nadal będą mieli możliwość odblokowania aplikacji za pomocą Touch ID lub Face ID. Aktualizacja doda również opcję ustawienia domyślnego magazynu dla zapisanych elementów.

Inne ulepszenia, które pojawią się wraz z aktualizacją 1Password 8, obejmują ulepszoną obsługę VoiceOver, opcję importowania haseł, sugestie nazw użytkowników, publiczną wersję zapoznawczą Unlock with Okta , nową opcję wymuszania 2FA przy użyciu tylko kluczy bezpieczeństwa oraz katalog aplikacji sugerujący elementy do dodania.

źródło: macrumors.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.