Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie CLOS – sposób na zdalne sesje fotograficzne?!
CLOS – sposób na zdalne sesje fotograficzne?!

CLOS – sposób na zdalne sesje fotograficzne?!

0

Cześć wszystkim! Pandemia sprawiła, że wiele sesji fotograficznych musiało zostać odwołanych. Zarówno fotografowie jak i modelki oraz modele zostali na lodzie. Choć nie można porównywać zdjęć wykonywanych telefonem do tych drogim, profesjonalnym sprzętem – grunt to polepszać swoje media społecznościowe, aby nie świeciło na nich pustkami. Oto CLOS, czyli… Sposób na zdane sesje fotograficzne?! Dokładnie tak! Jeżeli zainteresowałem Was wystarczająco – zapraszam do dalszej lektury. Zaczynamy!

CLOS – sposób na zdalne sesje fotograficzne?!

CLOS to idealny sposób na zdjęcia przez Internet. Na kamerce widzimy fotografa, który zdalnie może klikać przycisk robienia zdjęć. Wszystkie zapisują się w chmurze (jeżeli wykupiliście funkcję Premium) lub w galerii modela czy modelki (funkcja darmowa). Fotograf może z Wami rozmawiać podczas sesji, aby dawać Wam wskazówki co do pozowania czy położenia telefonu. Oczywiście mówię o tym bardzo profesjonalnie, a tak naprawdę mam na myśli, że możecie być to Wy wraz ze swoimi znajomymi. Wszystko obywa się w pokoju, do którego zapraszacie ich za pomocą linka. Fajne, czyż nie? A to nie koniec!

Apka pokazuje też za pomocą zielonych i czerwonych kropeczek to, jak ocenia położenie urządzenia i widoczny na nim kadr. Należy odbierać to z przymrużeniem oka, ale hej – to serio przydatne. Dostępne są także poradniki, duuużo poradników, dzięki którym dowiecie się jak poprawnie z niej korzystać i co zalecają twórcy przed sesją i w trakcie jej trwania. Wyjaśniają także dokładnie działanie programu. To super opcja, gdyż po instalacji można nieco się zaskoczyć. To po prostu inna aplikacja – na rynku nie ma takich wiele, o ile w ogóle istnieją.

Aplikację znajdziecie całkowicie za darmo w App Store, chyba że interesuje Was subskrypcja Premium – przygotować musicie więc 40 złotych miesięcznie. Otrzymujecie za to większą ilość widzów, format RAW, chmurę (o której wspomniałem wyżej) i wiele więcej. To już jednak wszystko, co dla Was dzisiaj przygotowałem. Co sądzicie o CLOS? Oczywiście, tak jak zawsze, czekam na Wasze komentarze poniżej. Pamiętajcie, że takie wirtualne spotkania-sesje ze znajomymi to fajna funkcja, szczególnie jeżeli lubicie publikować fajne fotki na portalach społecznościowych. Trzymajcie się ciepło, pa!

CLOS – sposób na zdalne sesje fotograficzne?!

3.5/5 - (4 votes)
Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *