Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie UseCrypt Messenger – czat na najwyższym poziomie prywatności!
UseCrypt Messenger – czat na najwyższym poziomie prywatności!

UseCrypt Messenger – czat na najwyższym poziomie prywatności!

0

Witam Was bardzo serdecznie. Dzisiaj przedstawię Wam przełomową aplikację na rynku, która dostępna jest całkowicie za darmo. Mówię oczywiście o UseCrypt Messenger. Nic Wam ta nazwa nie mówi? Nic straconego. Nie będę przedłużać – pora się z nią zapoznać. Zapraszam do przeglądu programu. Zaczynamy!

UseCrypt Messenger – czat na najwyższym poziomie prywatności!

Tytuł tego artykułu zdradza jego największą zaletę. Choć jest ich dużo, ta jest tak naprawdę najważniejsza. Każdy z nas ceni sobie prywatność, a obecnie niezwykle trudno ją zachować. Firmy biją się o dostęp do naszych danych, gdyż na ich podstawie można dopasowywać do nas reklamy i oczekiwać ogromnego zysku. Spokojnie – nie każdy jednak wpadł w ten szał. Przykładem są właśnie twórcy UseCrypt Messenger. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, to zapraszam niżej – zerknijcie także na zrzuty ekranu, które specjalnie dla Was przygotowałem. Artykuł oczywiście nie jest sponsorowany – po prostu warto go poznać dla swojego dobra.

Apkę można zabezpieczyć kodem. Wyczyścimy historię logowań, włączymy cykliczną kontrolę bezpieczeństwa (okresowe sprawdzanie bezpieczeństwa urządzenia), a co fajne – możemy wyłączyć imię rozmówcy i treść wiadomości w przychodzących powiadomieniach, co pozwoli Wam poczuć, że nareszcie któraś apka pozwoli Wam poczuć szczególną troskę o Waszą prywatność. Dostępna jest także funkcja premium, która pozwala odblokować Panic Code. Pierwszy miesiąc jest darmowy, więc możecie zdecydować czy jej potrzebujecie. Czym jest jednak ten kod? Po jego wpisaniu usuwacie zawartość wszystkich konwersacji bez możliwości ich odzyskania. Super, czyż nie? W momencie zagrożenia żadne dane nie zostaną ujawnione. To naprawdę świetna funkcja.

W skrócie – prywatność jest dla twórców najważniejsza. Nie ma porównania między tą aplikacją, a na przykład Messengerem od twórców Facebooka. To do Was należy jednak wybór. Dziękuję Wam bardzo za lekturę i mam nadzieję, że zachęciłem Was do instalacji programu UseCrypt Messenger. Pamiętajcie też, aby zerknąć na inne artykuły dostępne na stronie i moim profilu. Do zobaczenia już bardzo niedługo. Trzymajcie się ciepło, pa!

UseCrypt Messenger – czat na najwyższym poziomie prywatności!

1.2/5 - (27 votes)
Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *