Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Buddywatch – instalacja nowych tarcz w Apple Watch
Buddywatch – instalacja nowych tarcz w Apple Watch

Buddywatch – instalacja nowych tarcz w Apple Watch

0

Znudziły wam się podstawowe tarcze, które pozwala nam wybrać Apple? Z pomocą przyjdzie wam prosta apka Buddywatch, która odmieni waszego Watcha w kilka minut! Zapraszam!

Standardowe tarcze

Jak zapewne dobrze wiecie – Apple nie pozwala nam na zbytnią zabawę z tarczami w Apple Watchu. Mamy kilka(naście) dostępnych tarcz, które zostały stworzone przez firmę. Część z nich możecie zobaczyć na zrzutach ekranu poniżej:

Jak widzicie – wybór jest całkiem spory. No ale wielu użytkowników lubi sobie wszystko customizować, a przecież te tarcze dosyć szybko mogą się znudzić. Z tak dużej ilości dostępnych, mnie spodobało się dosłownie cztery czy pięć. A tak naprawdę korzystam z trzech – osobna do treningu, auta i na codzień. Co zrobić, jeśli nie jesteście tak ugodowi jak ja i chcecie wykombinować coś fajnego ze swoim Watchem?

Buddywatch – customizuj tarcze!

Jakiś czas temu mogliśmy dodawać nowe tarcze do Watcha dzięki jailbreakowi, ale niestety ta opcja przestała już działać. W nowym watchOS 7 Apple udostępniło nam większą możliwość personalizacji tarcz oraz udostępniania ich naszym znajomym w przyjemny i szybki sposób. Szukając jakiś inspiracji, trafiłem w sieci na aplikację Buddywatch i… to było to! Aplikacja jest niezwykle prosta w obsłudze, przejrzysta i darmowa!

Do wyboru mamy w niej setki tarcz, które możemy dowolnie zmieniać pod siebie bądź skorzystać z takich, jakie zostały udostępnione. Nie są to jakieś tarcze spoza tych dostępnych ale to, co potrafią niektórzy użytkownicy wykombinować z tymi już dostępnymi… to przechodzi moje pojęcie! Niektóre z nich wyglądają jak zupełnie inne, niedostępne jeszcze tarcze!

Wchodząc w konkretną tarczę, która nas interesuje dowiemy się na jaką okazję została przygotowana (np. sport, casual itp), dla jakich modeli będzie ona odpowiednia (nie każdą tarczę uruchomimy np. na AWs 3) oraz jakie aplikacje zostały użyte do jej stworzenia i czy musimy coś za nie zapłacić. Pocieszę was – przejrzałem z 30 tarcz i trafiło się tylko dwie, które wymagały płatnej aplikacji do ich utworzenia.

Za co pokochałem aplikację?

Nie dość, że dzięki niej możemy się mega zainspirować i znaleźć tarcze, których sami byśmy nigdy nie wymyślili to… podsuwa ona nam paski, które mogłyby pasować właśnie do wybranego przez nas setu. To niesamowite, ale tarcza z idealnie dobranym paskiem potrafią stworzyć coś, co wygląda jak milion dolarów! Oczywiście klikając w konkretny pasek zostajemy przeniesieni do Apple Store w celu zakupienia go.

Skąd ją pobrać i czy warto?

Aplikację możecie znaleźć za darmo w AppStore klikając tutaj – *KLIK*. W mojej ocenie jest ona idealnym dodatkiem do naszego Watcha. Pozwala nam na wiele sposobów zmienić jego wygląd i dopasować do naszego stylu, lub zainspirować się pracami innych. Polecam tę aplikację z całego serca! Dajcie znać w komentarzach, która z dostępnych tarcz  na start jest waszą ulubioną!

 

Buddywatch – instalacja nowych tarcz w Apple Watch

Zalety Wady

Zalety

  • Mnóstwo darmowych tarcz
  • Darmowa instalacja
  • Świetny zbiór tarcz tworzonych przez innych użytkowników
  • Łatwa w obsłudze

Wady

  • Na chwilę pisania artykułu - brak.
Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/