Męski niezbędnik – przegląd rozwiązań z AppStore

Męski niezbędnik – przegląd rozwiązań z AppStore

0

Sport to jeden z ważniejszych czynników życia wielu mężczyzn na świecie – kochamy go i mamy we krwi. Nie wszystko kręci się jednak dookoła niego – dzisiaj przedstawię Wam trzy aplikacje, które mogą okazać się bardzo dobrym towarzyszem przy ulepszaniu swojego ciała i wizerunku. Oto niezbędnik mężczyzny.

Faceci, stereotypowo, kochają sport. W większości przypadków jednak się to sprawdza, dlatego dwie z trzech aplikacji w dzisiejszym zestawieniu dotyczyć będą właśnie niego – w różnych formach. Ostatnia z nich jest ciekawą opcją dla poszukujących pomysłów partnerów i nie tylko. Zaczynajmy! Oto pierwsza z nich, czyli…

Six Pack in 30 Days

Ta aplikacja jest niesamowita. I choć niemożliwym jest zdobycie sześciopaka w 30 dni, to może pomóc w osiągnięciu gorącego wyglądu na lato. Oferuje dużo ciekawych treningów i opcji, które sprawdzą się w przypadku każdego z nas. Trudność ćwiczeń wzrasta wraz z postępami, a sam poziom zaawansowania wybieramy na początku drogi.

Apka będzie wysyłać do nas przypomnienia o treningach – spokojnie, automatycznie ustawia też dni wolne od ćwiczeń. Jest bardzo inteligentna i daje dużą swobodę użytkownikowi – możemy sporo zmienić, dzięki czemu całość będzie lepiej spersonalizowana. Nie ukrywam, że takich programów jest po prostu dużo i trudno wybrać jeden – uważam, że warto dać temu szansę. Ma bardzo przejrzysty interfejs, dzięki czemu będzie nam się wygodnie z niego korzystać. Polecam! A to wszystko za okrągłe zero złotych, chyba że interesuje Was wersja bez reklam – wtedy przyjdzie Wam dopłacić niecałe 30 złotych.

FlashScore

Kochamy mecze – czasami w życiu jednak zdarza się tragiczny moment, kiedy nie możemy ich obejrzeć ze znajomymi, przed telewizorem i z ulubionym napojem. Powodów jest wiele, a zazwyczaj jest nim praca – w takich i innych wypadkach z pomocą przyjdzie FlashScore, który na żywo poda aktualne wyniki spotkań. Nic Was nie ominie – na bieżąco otrzymywać będziecie każdą informację na ich temat. Zobaczymy też statystyki meczy, które się skończyły – szczególnie przydatne może być to podczas mistrzostw, bo nikt z nas nie chciałby spędzić przed telewizorem całej doby – a przynajmniej mało kto byłby w stanie.

Bez problemu dodacie zespoły do listy ulubionych, dzięki czemu otrzymacie rozpiskę ich najbliższych rozgrywek w specjalnej zakładce. Nie czekajcie dłużej – aplikacja z miłym dla oka interfejsem jest dostępna w AppStore za darmo. Śpieszcie się ją instalować! Jeżeli chcecie pozbyć się reklam, kosztować będzie to tylko 14 złotych rocznie.

Pinterest

I choć nie jest to serwis tylko dla mężczyzn, to może pomóc niejednemu z Was. Nie nadążacie za modą lub chcecie zmienić coś w swoim wyglądzie? A może szukacie prezentu dla Waszej partnerki? Nie bójcie się – wszystko to i wiele, wiele więcej znajdziecie właśnie w tej aplikacji. Jak mówi jej nazwa – wszystko polega na przypinaniu postów do własnych tablic. Dzięki temu nic nie zniknie, a inspiracje na pewien temat znajdziecie w jednym miejscu.

Pinterest oferuje też inne funkcje – możecie udostępniać swoje tablice, wyszukiwać znajomych i proponować im dane rozwiązania. Wielu z nas go używa, bo znajdziemy w nim po prostu wszystko. Dlaczego więc nie jesteś z nami? Nie zwlekaj i pobierz go całkowicie za darmo – nie zawiera żadnych dodatkowych płatności w aplikacji.

To już wszystkie propozycje na dzisiaj. Mam nadzieję, że choć jedna z nich znajdzie się na Twoim telefonie. Do zobaczenia i miłego korzystania!

Oceń post
Dominik Rudkowski Hej! Fajnie że tu wpadłeś :)Możesz zajrzeć także tutaj: Instagram: https://www.instagram.com/dominikrudkowski/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *