Home Newsy Baseus – popularna marka wprowadza wiele nowości na polski rynek
Baseus – popularna marka wprowadza wiele nowości na polski rynek
0

Baseus – popularna marka wprowadza wiele nowości na polski rynek

0

Baseus, innowacyjna marka tworząca akcesoria do urządzeń mobilnych, ogłosiła wprowadzenie nowych produktów na polski rynek.

Bezprzewodowa ładowarka Smart 3 w 1

Obsługuje jednoczesne ładowanie telefonu komórkowego, zegarka i słuchawek. Niezbędna dla fanów Apple,   z niezwykle szybką reakcją 0,1 sekundy zapewniającą natychmiastowe ładowanie. Inteligentne dopasowanie wartości prądu do każdego urządzenia zapewnia bezpieczeństwo akumulatorów, a trzy wbudowane niezależne cewki ładują urządzenia jednocześnie, nie zakłócając nawzajem swojej pracy.

Szybka ładowarka ​​PPS Smart

Shutdown pozwala dostosować czas ładowania urządzenia. Za pomocą sterowania dotykowego możesz zdecydować jak długo chcesz ładować swoje urządzenie w zakresie od 1 do 8 godzin. Możesz także ładować w sposób ciągły, tak jak w przypadku tradycyjnej ładowarki. Wybierz na przemian wyświetlanie napięcia ładowania, stanu ładowania urządzenia lub pozostałego czasu. Podwójny interfejs pozwala na bezpieczne ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie.

Wielofunkcyjny Hub

Sprawi, że ​​Twój laptop lub MacBook stanie się bardziej wszechstronny. Podłącz i używaj aby rozszerzyć możliwości swojego komputera – wielofunkcyjny zakres Huba zaspokoi potrzeby prawie wszystkich urządzeń typu USB C. Przenośna i kompaktowa konstrukcja pozwoli Ci wygodnie zabrać go ze sobą, gdziekolwiek zechcesz. Począwszy od Huba z wbudowanym bezprzewodowym ładowaniem iWatch, po koncentrator 7 w 1 USB C, w rodzinie Baseus             jest aż 5 rozwiązań do wyboru.

Wielofunkcyjna stacja dokująca

To elegancki adapter spełniający wszystkie potrzeby twojego MacBooka lub notebooka. Port ładowania typu C zapewnia szybkie zasilanie, dzięki czemu Twój notebook pozostanie w pełni naładowany przez cały czas jednoczesnego korzystania z wielu urządzeń zewnętrznych. Urządzenie posiada port PD zapewniający transfer z szybkością do 10 GBPSm oraz 3 dodatkowe porty USB 3.0.

tags:
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.