Home Newsy Apple Watch 8 jest kobietą! Smartwatch wezwie pomoc po rozbiciu auta i przewidzi owulację
Apple Watch 8 jest kobietą! Smartwatch wezwie pomoc po rozbiciu auta i przewidzi owulację
0

Apple Watch 8 jest kobietą! Smartwatch wezwie pomoc po rozbiciu auta i przewidzi owulację

0

Swój pokaz Apple rozpoczęło od przedstawienia autentycznych historii, dzięki którym Apple Watch uratowało życie wielu ludziom. Watch jest najlepiej sprzedającym się zegarkiem nieprzerwanie od 7 lat. 8 generacja zegarka Apple na pierwszy rzut oka nie różni się wizualnie od poprzedniej. Wciąż jest odporny na wodę, kurz i uszkodzenia mechaniczne. Przynajmniej według marketingu Apple 😉 Nowością jest czujnik temperatury. Dzięki niemu zegarek wprowadza jeszcze bardziej rozbudowany tryb kontroli menstruacji.

Zegarek mierzy temperaturę naszego ciała co 5 sekund z dokładnością co 0.1’C. Dzięki temu, że będziemy mieli w zegarku czujnik temperatury, pojawi się w tym smartwatchu funkcja dzięki której będzie potrafił przewidywać owulację. Wszystkie zebrande dane będa chronione, przechowywane w iCloud z szyfrowaniem end-to-end.

Zegarek wykryje take niebezpieczeńśtwa, jak wypadek samochodowy. Będzie to możliwe dzięki precyzyjnym sensorom g-force i akcelerometrowi z wykrywaniem przeciążeń do 256g.

Zegarek samoczynnie zadzwoni na numer alarmowy w ciagu 9 sekund od wykrycia, chyba ze przerwiemy połączenie.

Co ciekawe zegarek wykryje uderzenie w samochód – z boku, z tyłu oraz czołowe. Funkcja będzie działać tylko w trakcie jazdy samochodem.

Podobnie jak poprzedni model, także najnowsza jego odsłona zapewni do 18h pracy na baterii.

Nowością jest funkcja Low Power Mode, dzięki kótrej wydłużyy czas pracy zegarka do 36 godzin. Funkcja wylaczy ekran always-on czy funkcje fitness i w ten sposób zaoszczędzi energię.

W koncu bedzie działać roaming w ramach e-sim!

4 kolory aluminium, oraz 3 stalowe oraz wersje Nike i Hermes.

Do każdego nowego zegarka otrzymamy gratis 3 miesiące usługi fitnes +

Zegarek trafi do sprzedaży 16 września.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.