Home Newsy Podobno model Apple Watch Series 8 ma o 5% większy wyświetlacz
Podobno model Apple Watch Series 8 ma o 5% większy wyświetlacz
0

Podobno model Apple Watch Series 8 ma o 5% większy wyświetlacz

0

Według Rossa Younga z DSCC i Jeffa Pu z Haitong International Securities, Apple pracuje nad modelem Apple Watch Series 8 z większym wyświetlaczem.

W październiku ubiegłego roku Young zasugerował, że Apple Watch Series 8 może być dostępny w trzech rozmiarach. Teraz, odpowiadając na zapytanie dotyczące plotki na Twitterze, Young twierdzi, że dodatkowy rozmiar wyświetlacza który dołączy do oferty Apple Watch będzie miał przekątną 1,99 cala.

Analityk Jeff Pu wspomniał, że dostawca Apple Luxshare będzie w tym roku jedynym dostawcą wysokiej klasy 2-calowego modelu Apple Watch. Wydaje się prawdopodobne, że wyświetlacz o przekątnej 1,99 cala zaprezentowany przez Younga został po prostu zaokrąglony przez Pu.

Rozmiar wyświetlacza Apple Watch o przekątnej 1,99 cala jest porównywalny do 1,691 cala w 41-milimetrowym Apple Watch Series 7 i 1,901 cala w 45-milimetrowym ‌Apple Watch Series 7‌. Nowy rozmiar wyświetlacza oferowałby dodatkowe 0,089 cala przestrzeni po przekątnej w porównaniu z 45-milimetrowym Apple Watch Series 7, co stanowi prawie pięcioprocentowy wzrost.

Warto również zauważyć, że twierdzenia Younga i Pu mogą również zgadzać się z plotkami o tegorocznym wytrzymałym modelu Apple Watch, który ma dołączyć do oferty wraz z innymi modelami z serii 8. Flagowe zegarki Apple historycznie były oferowane tylko w dwóch opcjach wielkości, więc trzeci, większy rozmiar wyświetlacza może korelować z nowym, dodatkowym wariantem Apple Watch „Explor Edition”, zwłaszcza jeśli jest to również model oferujący nowy design z płaskim krawędzie.

źródło: macrumors.com

Podobno model Apple Watch Series 8 ma o 5% większy wyświetlacz

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.