Home Newsy Apple uaktualnia czasy dostaw iPhone’a X w zamówieniach pre-order
Apple uaktualnia czasy dostaw iPhone’a X w zamówieniach pre-order
0

Apple uaktualnia czasy dostaw iPhone’a X w zamówieniach pre-order

0

Przedsprzedaż iPhone’a X dla wielu użytkowników zakończyła się irytacją wywołaną zbyt długim czasem oczekiwania na realizację zamówienia. Już po paru minutach od startu przedsprzedaży okres szacowanej dostawy urządzenia wydłużył się do 4-5 tygodni aby ostatecznie zatrzymać się na informacji 5 do 6 tygodni na doręczenie. Smartfon w szybkim tempie, bo praktycznie w 15 minut został wyprzedany.

Jak zauważa jednak jeden z czytelników serwisu MacRumors, który w przedsprzedaży zamówił iPhone’a X z pamięcią 256 GB czas realizacji zamówienia uległ w ostatnim czasie skróceniu. Apple zaktualizowało informację w statusie jego zamówienia, iż termin dostawy skraca się z 1-2 tygodni na 3 listopada.

Jest to świetna informacja także dla osób, u których czas realizacji zamówienia jest dłuższy niż wspomniane dwa tygodnie. Całkiem możliwe, iż Apple będzie starało się zakończyć wszystkie transakcje jeszcze przed zadeklarowanym okresem chcąc jak najszybciej uporać się z zamówieniami pre-order.

Nie muszę chyba pisać, iż jest nadzieja, że wielu użytkowników otrzyma swoje egzemplarze smartfona wcześniej niż sugerował to wstępnie producent. Wspomniany czytelnik jednak jak można wyczytać ze zrzutów ekranu należy do programu iPhone Upgrade Program, a więc może być traktowany w bardziej preferencyjny sposób niż pozostali, zwykli nabywcy spoza programu. Tak, czy siak zaglądam co jakiś czas na swoje zamówienie, na którym póki co bez zmian widnieje opis – 4 do 5 tygodni.

Źródło: MacRumors

 

Apple uaktualnia czasy dostaw iPhone’a X w zamówieniach pre-order

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)