Home Newsy Film vlogerki z iPhone’m X przyczyną zwolnienia inżyniera zatrudnionego w Apple
Film vlogerki z iPhone’m X przyczyną zwolnienia inżyniera zatrudnionego w Apple
0

Film vlogerki z iPhone’m X przyczyną zwolnienia inżyniera zatrudnionego w Apple

0

Tuż przed rozpoczęciem przedsprzedaży flagowego modelu iPhone’a w serwisie YouTube ukazał się film córki jednego z inżynierów zatrudnionych w Apple, na którym w drugiej minucie trwania materiału pojawia się iPhone X. Niby nic szczególnego, gdyby nie kilka istotnych momentów.

Problem leży w tym, iż podczas wizyty vlogerki u ojca w firmie iPhone X został obnażony z paru dotąd nieznanych funkcji, a momentem przełomowym było dokonanie nim płatności za zamówiony posiłek w restauracji mieszczącej się na terenie Apple Park. Co więcej kamera zarejestrowała również zawartość aplikacji Notatki, gdzie mogły znajdować się prawdopodobnie nazwy kodowe kolejnych urządzeń z Cupertino oraz tajemnicze kody QR, za którymi mogły kryć się jakieś tajemnice kalifornijskiej firmy.

Pan Peterson, czyli ojciec wspomnianej vlogerki został waśnie ukarany przez zarząd Apple i zwolniony za nieprzestrzeganie zasad firmy i niedotrzymanie jej tajemnic. Należy pamiętać, że oficjalnie iPhone X zadebiutuje na rynku dopiero 3 listopada, a więc wiele jego funkcji nadal pilnie jest strzeżonych przez producenta.

Krótko po tym zdarzeniu vlogerka opublikowała nowy materiał, w którym przyznaje się do błędu jednak jest już za późno. Warto przypomnieć, iż krótko po opublikowaniu felernego wideo w sieci zrobiło się o nim bardzo głośno, a sam film mimo, że został usunięty na prośbę Apple został skopiowany przez wiele portali i opublikowany na ich łamach.

Źródło: YouTube

 

Film vlogerki z iPhone’m X przyczyną zwolnienia inżyniera zatrudnionego w Apple

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)