Apple TV+ potwierdza kolejne daty premiery
0

Apple TV+ potwierdza kolejne daty premiery

0

Apple TV+ ogłosiło na Twitterze daty premiery nowych sezonów ulubionych seriali użytkowników. Dotyczy to „Mythic Quest”, „Little America”, „Slow Horse” i „The Mosquito Coast”.

Apple nie wspomniało o Apple TV+ podczas wydarzenia „Far Out”. Jednak wydaje się, że firma jest teraz gotowa ogłosić, kiedy starsze programy będą dostępne. Na przykład trzeci sezon „Mythic Quest” będzie miał premierę 11 listopada. Nie jest jasne, jaka będzie fabuła trzeciego sezonu. Aczkolwiek przynajmniej jedna postać potwierdziła, że ​​nie będzie częścią obsady. Rzecznik Lionsgate, studia, które produkuje serial, potwierdził w kwietniowym oświadczeniu, że F. Murray Abraham nie będzie częścią trzeciego sezonu.

Premiera drugiego sezonu „The Mosquito Coast” 4 listopada;

Premiera 2 sezonu „Slow Horses” 2 grudnia;

„Little America” powraca 9 grudnia. Ten tytuł jest jednym z ciekawszych programów Apple TV+. Opowiada historie imigrantów, którzy odnieśli sukces w Stanach Zjednoczonych.

Inne hity, takie jak „Ted Lasso”, „Foundation” i „The Morning Show”, prawdopodobnie pojawią się dopiero w przyszłym roku, więc na te programy telewizyjne fani będą musieli trochę poczekać.

źródło: 9to5mac.com

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *