Home Newsy Apple szykuje telewizor?
Apple szykuje telewizor?
1

Apple szykuje telewizor?

1

Plotki na temat telewizora od Apple pojawiały się w sieci już wielokrotnie na przełomie ostatnich lat. Od czasu debiutu przystawki telewizyjnej Apple TV 4 oraz doniesień jakoby Apple nie było zainteresowane tego typu urządzeniem zagadnienie jednak przycichło, a emocje ostygły.

Podsyca je jednak na nowo fala doniesień okraszona zdjęciami prezentującymi jabłkowy telewizor, który znajduje się w pomieszczeniu przeznaczonym do testów, zapewne dźwiękoszczelnym i pełnym specjalistycznych maszyn. Fotografie są jednak słabej jakości, a za ich publikacją stoi obfitujący w plotki, chiński serwis Weibo. Redaktorzy uważają, że widoczne na zdjęciach urządzenie, to Apple OLED TV, czyli owiany legendą telewizor z Cupertino.

Sprzęt ma charakteryzować się ekranem o przekątnej blisko 60 cali oraz kamerami umieszczonymi w dolnej części metalowej obudowy. Ze względu jednak na słabą jakość obrazu ciężko o weryfikację jego autentyczności. Zdjęcia mogły zostać odpowiednio spreparowane.

Równie dobrze fotografie mogą prezentować testowy model monitora zewnętrznego, na temat którego rozpisywano się w zeszłym roku.

Źródło: 9To5Mac

 

Apple szykuje telewizor?

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)