Home Newsy Apple Support na YouTube
Apple Support na YouTube
0

Apple Support na YouTube

0

W dniu wczorajszym pojawiła się informacja, która powinna zainteresować wszystkich użytkowników jabłkowych urządzeń. W serwisie społecznościowym YouTube bowiem został uruchomiony przez Apple nowy kanał poświęcony poradnikom związanym z obsługą iUrządzeń. W miejscu tym sukcesywnie będą dodawane nowe instruktaże, warto więc subskrybować nowy twór kalifornijskiej firmy.

Apple Support pojawiło się w zasobach serwisu YouTube dość nieoczekiwanie ale fakt ten powinien ucieszyć wszystkich użytkowników iPhone’ów, iPadów, czy jabłkowych komputerów. Nie jest to jednak kanał wyłącznie związany z urządzeniami, bowiem w jego ramach publikowane będą również instrukcje użytkowania usług i innych produktów wchodzących w skład ekosystemu Apple.

Na chwilę obecną w bazie zasobów dominują jednak filmy poświęcone poszczególnym funkcjom jakie znalazły się na pokładzie systemu iOS. Dostępne są aktualnie takie zagadnienia jak aktualizowanie oprogramowania, wykonywanie zrzutów ekranu, dodawanie załączników do wiadomości e-mail, czy usuwanie historii połączeń.

Źródło: Apple

 

Apple Support na YouTube

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)