Home Newsy Kolejne bety systemów od Apple już do pobrania
Kolejne bety systemów od Apple już do pobrania
0

Kolejne bety systemów od Apple już do pobrania

0

Od wczorajszego, późnego wieczoru na deweloperów posiadających płatne konta oraz osoby uczestniczące w programie publicznych testów czekają najnowsze wersje poglądowe systemów od Apple. Standardowo jedynie platforma watchOS 4.2 kierowana jest do programistów.

Pozostałe systemy macOS 10.13.2, tvOS 11.2 oraz iOS 11.2 mogą pobrać z serwerów wszyscy testujący. Piąte bety jabłkowego oprogramowania skupiają się wyłącznie na poprawkach związanych z błędami jakich doszukano się w poprzednich odsłonach tychże platform, stabilności działania oraz kwestiach związanych z bezpieczeństwem.

Prawdopodobnie już na początku grudnia finalne wersje tych systemów ujrzą światło dzienne i będą mogli je zainstalować wszyscy użytkownicy posiadający kompatybilne urządzenia. Warto przypomnieć, iż jedną z większych nowości jakie znalazły się na pokładzie platformy iOS 11.2 jest usługa Apple Pay Cash pozwalająca na przesyłanie pieniędzy użytkownikom aplikacji iMessage. Ta wersja oprogramowania wprowadza także wsparcie dla szybszego ładowania bezprzewodowego baterii montowanej w nowych modelach jabłkowych słuchawek. To jednak tylko jedne z nielicznych zmian funkcjonalnych jakie wniesie niniejsza odsłona systemu iOS 11.2.

Źródło: Apple

 

Kolejne bety systemów od Apple już do pobrania

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *