Home Newsy Apple rozwiązało problemy z produkcją iPhone’a X
Apple rozwiązało problemy z produkcją iPhone’a X
0

Apple rozwiązało problemy z produkcją iPhone’a X

0

Nadchodzą optymistyczne wieści dla osób, które zamówiły iPhone’a X w przedsprzedaży oraz przyszłych nabywców flagowca od Apple. Najnowszy raport opublikowany przez firmę analityczną KGI Securities informuje, iż kalifornijska firma uporała się już z problemami dotyczącymi produkcji komponentów do smartfona, a w szczególności kamery TrueDepth.

To właśnie ona, a dokładniej jeden z modułów nazwanych Romeo odpowiedzialny za wysyłanie wiązki 30 tysięcy punktów w celu skanowania twarzy użytkownika nastręczał poważnych problemów na taśmach produkcyjnych i miał być powodem opóźnień w dostawach urządzenia. Zgodnie z treścią najnowszego raportu jednak trudności zostały zażegnane i podaż tych części jest już obecnie stabilna.

Oznacza to, że produkcja iPhone’a X odbywa się aktualnie na pełnych mocach, co może sugerować przyspieszenie realizacji zamówień w przedsprzedaży, a w następstwie również swobodniejszą dostępność smartfona po 3 listopada w sklepie internetowym oraz w sklepach stacjonarnych i u pośredników.
W tym samym raporcie czytamy, iż opisany wyżej problem nie pojawi się w przyszłym roku, a przyszłe urządzenia korzystać będą z tej samej technologii TrueDepth, co aktualny flagowiec. Nie zostanie ona więc w żaden sposób udoskonalona.

Źródło: MacRumors

 

Apple rozwiązało problemy z produkcją iPhone’a X

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)