Home Newsy Apple pracuje nad nową technologią zarządzania energią dla przyszłych modeli Maców
Apple pracuje nad nową technologią zarządzania energią dla przyszłych modeli Maców
0

Apple pracuje nad nową technologią zarządzania energią dla przyszłych modeli Maców

0

AppleKomputery Mac nowej generacji będą wykorzystywały innowacyjną technologię zarządzania energią, która pozwoli urządzeniom na bycie bardziej wydajnymi i na pracę na zasilaniu bateryjnym przez dłuższy okres czasu. Plany Apple zostały ujawnione dzięki jednemu z nowych ogłoszeń o pracę wydanych przez firmę, w której poszukiwana jest osoba na stanowisko ?starszego inżyniera systemów zasilania DC-DC?. Miejsce pracy dostępne jest w Kalifornii, w głównej siedzibie firmy.

W opisie posady możemy przeczytać, że jest to między innymi doskonała okazja do pracy nad najnowszymi technologiami zarządzania energią. Nowozatrudniony dołączy do zespołu, który zmodernizuje dzisiejszy koncept poboru mocy i na jego podstawie przygotuje swoją własną wizję, a następnie spróbuje ją wdrożyć.

Dzięki ogłoszeniu dowiadujemy się także, że Apple będzie prowadziło wzmożone prace nad optymalizacją wydajności i jej zdecydowanym poprawieniem, zwiększeniem gęstości energii na powierzchni baterii, zmniejszeniem kosztów produkcji i emisji dwutlenku węgla.

Interesuje was posada w Apple? Jeżeli posiadacie doktorat z elektroniki oraz osiem lat doświadczenia w tejże dziedzinie, wtedy bez problemu możecie złożyć swoją kandydaturę 🙂

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *