Home Newsy Apple wypuszcza demonstracyjną wersję OS X Mountain Lion dla programistów
Apple wypuszcza demonstracyjną wersję OS X Mountain Lion dla programistów
0

Apple wypuszcza demonstracyjną wersję OS X Mountain Lion dla programistów

0

OS X Mountain LionWczorajszego dnia, Apple dostarczyło programistom trzecią wersję demonstracyjną systemu operacyjnego OS X 10.8 Mountain Lion, dając im szansę przetestowania najnowszej, przedpremierowej edycji oprogramowania. Według osób, które miały do czynienia z najnowszym buildem, wiele problemów i niedociągnięć, które pojawiły się w wersjach poprzednich, dalej nie zostało rozwiązane. Zaliczamy do nich między innymi bug, który może pojawić się w systemach z włączonym FileVaul, powodujący, że hasło dialogowe może nie pojawić się w momencie rozruchu systemu.

Co więcej, iTunes nie jest w stanie zsynchronizować się z Notes, a przeglądarka zdjęć w Poczcie Apple nie ma dostępu do biblioteki iPhoto. OS X Mountain Lion Developer Preview 3 zawiera także błąd, przez który Back to My Mac nie działa przez pięć kolejnych minut po ponownym uruchomieniu. Dużo problemów przysporzyć może także odtwarzać DVD, który nie za każdym razem chce włączyć się po włożeniu płyty.

Ostatnia wersja demonstracyjna nowego systemu została udostępniona developerom w połowie marca tego roku. Finalna i oficjalna wersja oprogramowania powinna trafić natomiast do szerokiego grona zwyczajnych użytkowników oraz do Mac App Store jeszcze tego lata.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *