Home Newsy Apple Pay – filmy instruktażowe od Apple
Apple Pay – filmy instruktażowe od Apple
0

Apple Pay – filmy instruktażowe od Apple

0

Minionej nocy na prywatnym kanale firmy Apple w serwisie YouTube znalazły się trzy krótkie filmy promujące, a także instruujące użytkowników jak korzystać z usługi Apple Pay. Gigant poruszył w nich najważniejsze zagadnienia związane z produktem, nie umknęła mu także nowa funkcja Apple Pay Cash, która została pokazana w czerwcu tego roku podczas konferencji WWDC.

Trzy krótkie spoty uczą jak dodawać kartę kredytową do aplikacji Wallet, by móc w pełni korzystać z dobrodziejstw usługi Apple Pay, a także przedstawiono proces przebiegania samej transakcji. Trzeci materiał skupił się na usłudze Apple Pay Cash, która umożliwia przesyłanie pieniędzy bezpośrednio w aplikacji iMessage pomiędzy jej użytkownikami.

Warto dodać, że w pierwszej, oficjalnej wersji systemu iOS 11 jaka ujrzała światło dzienne kilka dni temu opcja ta nie jest jeszcze dostępna. Prawdopodobnie zostanie oddana do użytku wraz z aktualizacją podnoszącą oprogramowanie iOS do wersji 11.1. Szacuje się, że nastąpi to w czasie, gdy pierwsze egzemplarze iPhone’a X trafią na rynek, czyli w okolicach 3 listopada.

Źródło: Apple

 

Apple Pay – filmy instruktażowe od Apple

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)