Apple Pay w Irlandii

Apple Pay w Irlandii

0

Mamy coraz więcej powodów do narzekań widząc jak w kolejnych państwach rusza usługa finansowa od Apple omijając skutecznie kraj nad Wisłą. Debiut Apple Pay w Polsce, to wciąż temat tabu.

Tymczasem usługa pojawiła się w kolejnym kraju nie tak odległym od Polski, bowiem w Republice Irlandii. Apple Pay na chwilę obecną wspierają takie banki jak KBC Bank Ireland oraz Ulster Bank. Irlandia to czternaste państwo, w którym można dokonywać zbliżeniowych płatności za pomocą iPhone’a i Apple Watch’a.

Już na starcie usługi w tym kraju udostępniono płatności w wielu miejscach. Należą do nich sklepy Amber, Aldi, Boots, Lidl, Centra, Applegreen, Dunnes Stores, Harvey Norman, Insomnia, Intersport, Marks and Spencer i SuperValu. Na liście znalazł się także Burger King, a także urzędy pocztowe.

Za usługi i produkty zapłacimy również w systemie Apple Pay u autoryzowanych sprzedawców Apple takich jak Apple iConnect i Compu b.

Pozostaje czekać na oficjalne wieści dotyczące startu usługi Apple Pay w Polsce. Kto wie, być może pewnych informacji uświadczymy podczas najbliższej konferencji Apple, która odbędzie się prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu.

Źródło: Apple

 

Apple Pay w Irlandii

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *