Home Newsy Apple kończy produkcję iPhone’a X oraz SE
Apple kończy produkcję iPhone’a X oraz SE
0

Apple kończy produkcję iPhone’a X oraz SE

0

Najnowsze, nieoficjalne doniesienia rozpowszechniane przez media sugerują, iż Apple podjęło już decyzję o zaprzestaniu produkcji iPhone’a X oraz modelu SE i skupia się obecnie na nadchodzących wariantach jabłkowej słuchawki. W tym roku do oferty zawitają trzy odsłony urządzenia, które będą dość mocno zróżnicowane.

To właśnie stało się głównym powodem, dla którego firma podjęła decyzję, iż nie ma sensu wytwarzać starszych modeli iPhone’a. W tym roku we wrześniu zostaną światu zaprezentowane: następca iPhone’a X, jego większy odpowiednik X Plus oraz budżetowa wersja urządzenia z ekranem LCD o przekątnej 6,1 cala.

O zaprzestaniu produkcji wyżej wymienionych smartfonów poinformowała w swoim najnowszym raporcie firma BlueFin Research. Apple ma także bardzo optymistyczne plany związane ze sprzedażą tegorocznych modeli. Firma zakłada, że w tym roku więcej osób będzie stać na zakup najnowszych smartfonów, a one same rozejdą się w ilości większej niż poprzednie modele. Szacunki mówią o 91 milionach iPhone’ów sprzedanych do końca tego roku. Prym ma wieść największy z modeli, czyli iPhone X Plus wyposażony w ekran OLED o przekątnej 6,5 cala. Drugie miejsce na podium ma zarezerwować sobie budżetowy smartfon.

Źródło: Tabletowo

 

Apple kończy produkcję iPhone’a X oraz SE

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *