Apple dołącza do pozwu kolejne sześć urządzeń od Samsunga
0

Apple dołącza do pozwu kolejne sześć urządzeń od Samsunga

0

Samsung vs AppleNie zdążył minąć nawet tydzień od chwili, kiedy Samsung przesłał do sądu wniosek z prośbą o uwzględnienie w sprawie kolejnych urządzeń od Apple łamiących ponoć prawa patentowe, a już doczekaliśmy się odpowiedzi firmy spod znaku nadgryzionego jabłka. Zrobiła ona dokładnie to samo, domagając się jednak uwzględniania w procesie kolejnych sześciu produktów Sammy?ego, pośród których znajduje się między innymi Galaxy S III działający na Androidzie 4.1.

Oznacza to, że Apple będzie próbował udowodnić, że produkty takie jak Galaxy Note II, Galaxy S III z Jelly Bean, Galaxy S III mini, Rugbpy Pro, galaxy Tab 8.9 WiFi oraz Galaxy Tab 2 10.1, także naruszają patenty znajdujące się w posiadaniu firmy. Chociaż rozprawa zaplanowana jest dopiero na 2014 rok, Samsung będzie miał sporo powodów do tłumaczeń.

Apple po raz pierwszy postanowiło także doczepić się do oprogramowania, z których korzystają urządzenia Samsunga. Według giganta z Cupertino, Android 4.1 narusza prawa do własności intelektualnej, które znajdują się tylko i wyłącznie w jego posiadaniu.

Zbieranie materiałów dowodowych ma zakończyć się dopiero 8 lipca przyszłego roku. Do tego czasu więc lista urządzeń, zarówno ze strony Apple jak i Samsunga zdecydowanie się zwiększy. Sam początek procesu przewidziany został natomiast na 31 marca 2014 roku.

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *