Home Newsy Aplikacja Home w wersji na macOS
Aplikacja Home w wersji na macOS
0

Aplikacja Home w wersji na macOS

0

Agencja informacyjna Bloomberg w ostatnich dniach przoduje w kwestii dostarczania informacji związanych z funkconalnościami nadchodzących wersji jabłkowego oprogramowania. W jednym z ostatnich raportów padło kilka ciekawych odniesień do nowości jakie znajdą się w systemach iOS 12 oraz macOS 10.14, z których wsparcie dla aplikacji wieloplatformowych wydaje się być najważniejszą zmianą.

To właśnie ta opcja może zrewolucjonizować użytkowanie oprogramowania składającego się na ekosystem Apple. Te same wersje aplikacji bowiem będzie można obsłużyć zarówno w środowisku systemu iOS jak i macOS, a to oznacza, że pewne programy na stałe wbudowane w mobilną platformę prawdopodobnie pojawią się także w systemie macOS. Raport agencji informacyjnej Bloomberg wymienia jako przykład tylko aplikację Home ale tego typu kompatybilność może również dotyczyć program News, Zdrowie, czy Aktywność.

Dla przypomnienia aplikacja Home umożliwia zarządzanie urządzeniami gospodarstwa domowego, które posiadają wsparcie dla jabłkowej platformy HomeKit i automatyki domowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu z poziomu urządzenia można sterować oświetleniem, domowym monitoringiem, czy systemami otwierania drzwi.

Źródło: Bloomberg

 

Aplikacja Home w wersji na macOS

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *