Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #77 Aplikacja tygodnia – Draw It. Rysowanie na czas!
#77 Aplikacja tygodnia – Draw It. Rysowanie na czas!

#77 Aplikacja tygodnia – Draw It. Rysowanie na czas!

0

Cześć! Dzisiaj w odcinku “aplikacji tygodnia” przedstawię Wam grę Draw It. Wszystko postaram się wyjaśnić niżej, tak, aby zachęcić Was do jej instalacji. To co, zaczynamy? W takim razie nie przedłużam i zapraszam serdecznie do lektury!

#77 Aplikacja tygodnia – Draw It. Rysowanie na czas!

Draw It to gra multiplayer. Chodzi w niej o to, aby w wyznaczonym czasie narysować konkretną, czasami niebanalną wręcz rzecz. Za zdobywane punkty odblokowujemy nowe słowa, które znacznie poszerzają możliwości gry. Pojawiają się one bowiem w grze, dzięki czemu możecie rysować jeszcze więcej. Jak jednak w ogóle ta gra działa? Łączy nas z ludźmi z innych stron świata. Musimy być najlepsi, a więc narysować tych rzeczy jak najwięcej. Słowa są naprawdę wyszukane i mogą zaskoczyć, a niejeden przedmiot będzie Wam się śnił po nocach. Oczywiście żartuję, chociaż… Może nie!

Zerknijcie na zrzuty ekranu, które dla Was przygotowałem. Interfejs jest niezwykle przyjemny i prosty w obsłudze, a gra wyśmienita i potrafi być dobrym lekiem na ciężki dzień w pracy. Jedynym, a w dodatku (w moim odczuciu) bardzo poważnym problemem jest to, że reklamy potrafią znacznie zmniejszać pozytywne odczucia, które płyną z gry w Draw It. Wersja bez reklam kosztuje jednak ponad dziesięć złotych, więc jeżeli bardzo lubicie tę gierkę, polecam się w nią zaopatrzyć.

Do odblokowania czeka na Was cała masa postaci, które często pojawiają się na ekranie głównym. Do zakupu jest także VIP, jednak to koszt około 60 złotych miesięcznie, co jest śmieszną ceną. W artykule polecam bowiem samą rozgrywkę, która naprawdę jest świetna, ale nie popieram wyżej wymienionych działań twórcy. To jednak tyle, co dzisiaj dla Was przygotowałem. Mam nadzieję, że zainteresowaliście się tą produkcją. Zapraszam również do przeczytania pozostałych części z serii “aplikacja tygodnia” i do zapoznania się z zestawieniami apek z App Store. Do zobaczenia już niedługo, trzymajcie się, cześć!

#77 Aplikacja tygodnia – Draw It. Rysowanie na czas!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/