Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Zestawienie szybkich gier multiplayer z App Store!
Zestawienie szybkich gier multiplayer z App Store!

Zestawienie szybkich gier multiplayer z App Store!

0

Hej, hej! Przed Wami zestawienie gier z App Store, w które pogracie ze swoimi znajomymi. Mogą okazać się idealne w czasie przerwy przed lekcją lub na nudne wieczory, gdy naprawdę nie wiecie co robić. Uwaga – nie odpowiadam za uzależnienia powstałe po tym artykule! Oczywiście żartuję, zapraszam do lektury!

Wild Rift

Wild Rift to mobilna wersja League of Legends, które jest jedną z najbardziej popularnych gier na PC i Mac. Nic dziwnego więc, że koniec końców doczekaliśmy się wersji na urządzenia przenośne. To nie jest jednak przeniesienie 1:1, zmiany są naprawdę korzystne i sprawiają, że rozgrywki są dynamiczne, szybkie i niezwykle satysfakcjonujące. Co więcej?

Gra otrzymuje swój własny – unikalny i ekskluzywny kontent. Co oznaczają te dwa sformułowania? Unikalny nie wyklucza tego, że znajdziemy go kiedyś w wersji stacjonarnej, a ekskluzywny odwrotnie. Dzięki temu gra żyje swoim życiem i jest niezależna od pierwotnego League of Legends. Fajnie, czyż nie? Oczywiście do zakupu jest cała masa elementów kosmetycznych, a gra sama w sobie jest w stu procentach darmowa. Skusiłem Was?

Among Us

Among Us nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Podbiło świat i czai się na więcej, o ile to w ogóle możliwe. W grze mamy cichego zabójcę i członków załogi. Pierwszy musi ich wyeliminować, a drudzy skończyć zadania lub zdemaskować go podczas głosowania. Brzmi fajnie? Uwierzcie mi, że ze znajomymi jest jeszcze lepiej.

W przeciwieństwie do wersji PC, gra jest darmowa, a możecie pogrywać nawet z tymi, co korzystają właśnie z tej edycji. Nie czekajcie więc dłużej i szukajcie gierki w App Store – do dyspozycji od pewnego czasu jest całkowicie nowa mapa, co zdecydowanie urozmaica rozgrywkę. Polecam!

Draw It

To ostatni gość tego zestawienia i gwiazda “aplikacji tygodnia” z tego tygodnia. Draw It to gra, w której losuje nam przeciwników, a my musimy narysować jedną z dwóch rzeczy w przeciągu kilku sekund. Komputer musi zgadnąć, czym to jest, a uwierzcie mi, że czasami naprawdę trudno to osiągnąć. Odblokowujemy nowe postacie, słowa, czyli coś, co po prostu mega rozszerza rozgrywkę. W artykule poświęconym Draw It dostrzeżecie jedną wadę, a konkretniej… Reklamy. Tak, to bardzo przytłaczające, jeżeli więc bardzo lubicie Draw It, zainteresujcie się zakupem wersji bez nich.

To już wszystko na dzisiaj. Mam nadzieję, że zachęciłem Was do instalacji choć jednej gry z tego zestawienia. Do zobaczenia już niedługo, pa!

Zestawienie szybkich gier multiplayer z App Store!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/