Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Gry z App Store dla miłośników psiaków i kociaków na zakończenie akcji „Nakarm z OLX”
Gry z App Store dla miłośników psiaków i kociaków na zakończenie akcji „Nakarm z OLX”

Gry z App Store dla miłośników psiaków i kociaków na zakończenie akcji „Nakarm z OLX”

0

Witam Was bardzo serdecznie. W grudniu miejsce miała akcja pod tytułem „Nakarm z OLX”. Jak nietrudno się domyślić, wystarczyło klikać codziennie na ikonkę wybranego pieska lub kotka w aplikacji OLX. Twórcy są dumni ze swojego sukcesu, a my, użytkownicy, z tego że mogliśmy choć trochę pomóc. Wiem, że sporo Was tak bardzo kocha psy i koty, że ma je na tapetach, tłach na Facebooku i tak dalej. Przygotowałem więc dla Was zestawienie gier z App Store, dzięki któremu się spełnicie. Żeby nie było – wstawiłem ich po tyle samo. Zaczynajmy! Miłej lektury!

Gry dla miłośników kociaków

Laser Kitty Pow Pow

Boże, to najlepsza gra mobilna, w jaką grałem w moim całym życiu. Kurczę, nie spodziewałem się TAKIEJ zabawy w czymkolwiek na smartfona. Wow! I choć jest ona nieco psychodeliczna i potrafi rozwścieczyć szare komórki, to świetna gra dla osób z innymi potrzebami niż te opisane niżej (następna apka). Laser Kitty Pow Pow to gra, która działa w języku polskim i wielu innych, co bardzo cieszy – rzadko się to zdarza, więc pozostaje nam nic innego, jak się cieszyć. Naszym celem jest zebranie odpowiedniej ilości przedmiotów, ale warto zgarniać też kasę. Przeszkadzają nam nadchodzące ludziki, które chcą nas wyeliminować. Brzmi świetnie, czyż nie?

Grafika jest genialna, efekty dźwiękowe również. Kotek jest niczego sobie – jego animacje są cudowne, a on sam bardzo uroczy. Gierka zostaje ze mną na stałe – uważam, że MUSICIE zainstalować ją na swoje urządzenia, by sami się przekonać! Zrobicie to za darmo z App Store.

Furistas Cat Cafe

Kocia kawiarnia to stosunkowo świeże odkrycie, które stopniowo zostaje wprowadzane do Polski. Już teraz możemy udać się do tego typu knajpy w wielu miastach, takich jak Warszawa czy Bydgoszcz. To świetny sposób na odreagowanie i oczyszczenie myśli – cóż może być lepszego niż popijanie kawki i gryzienie ciacha, podczas gdy na kolanach śpi nam śliczny kotek? Przyznam się, że kocham te miejsca i jestem tam stałym bywalcem, więc wiecie już do jakiej grupy należę (kociarze!). Ta gra umożliwia prowadzenie swojej własnej restauracji, co jest przeurocze – z pewnością się odprężycie.

O co w tym chodzi? Musimy dopasowywać kotki do charakteru gości, dzięki czemu będą oni zachwyceni i zostawią więcej po sobie. Za zgromadzone zasługi możemy adoptować nowe kociaki i rozbudowywać naszą kawiarnię, co pozwoli na przetrzymywanie większej ilości ludzi, a wszystko będzie o wiele bardziej schludne. Adopcja nie należy do najprostszych – potrzebny jest do tego poziom naszej postaci, a niestety, o jego zwiększenie (w późniejszych etapach gry) trzeba się naprawdę postarać. Jednak… Warto! Dodatkowo, obsłużymy też klientów czy posprzątamy po kociakach. Każdy z nich jest inny i ma swój niepowtarzalny charakter, co nadaje piękna tej grze. Bardzo ją Wam polecam! Dostępna jest, standardowo, za darmo w sklepie.

 

Gry dla miłośników psiaków

Merge Dogs!

Pieski to urocze stworzenia. Jest tyle ich ras, że gdybym chciał mieć je wszystkie, mój dom musiałby być wielkości muzeum… Lub musiałbym wyrzucić z mieszkania wszystkie meble. Cóż, może to jakieś wyjście? Wracając, Merge Dogs! to gra, w której celem jest… Okej, nic w niej nie jest celem. To typowy zjadacz czasu, który niesamowicie satysfakcjonuje – tworzymy odmiany, łącząc ze sobą dwie poprzednie. Zdobywamy pieniądze za każde przebyte okrążenie pieska. Na początku są one małe, a później… Rosną do milionów. Musimy zdobyć ich jak najwięcej, co przypomina nieco irytującą grę na Messengerze, która jeszcze rok temu go podbijała. Pamiętacie? Jeżeli tak, to dajcie znać w komentarzach, o którą chodzi.

Dlaczego postanowiłem umieścić tę grę w zestawieniu? Nie wiem, to był impuls – grafika spodobała mi się na tyle, że musiałem to uczynić. Dodatkowo, gry tego typu relaksują, a nie wkurzają użytkownika, więc mamy sytuację win-win, czyż nie? Hej, uważam że powinniście zainstalować Merge Dogs! na swoich iUrządzeniach. Jest to oczywiście darmowe i zrobicie to bezpośrednio z App Store, więc… Na co jeszcze czekacie? Nikt za Was ich nie zbierze!

Thunderdogs

Psy w samolocie… Czy to może się dobrze skończyć? Myślę, że odpowiedź jest oczywista. TAK! To jeden z najpiękniejszych, a zarazem lekko przerażających programów tego zestawienia. Dlaczego? Na początku zadałem sobie pytanie… Kto w ogóle wpadł na pomysł, by stworzyć grę o latających pieskach? Cóż, potem szybko znalazłem odpowiedź… Co ma powiedzieć Nyan Cat czy inne tego typu cuda? Okej, nie przedłużając… Thunderdogs to nic innego jak strzelanina 2D z botami lub online.

Jak już wspomniałem, korzystamy z samolotów. Możemy je modyfikować dzięki skrzynkom zdobywanym za zasługi i tak dalej. Samo sterowanie jest dosyć proste, ale nie dajcie się zmylić – potrzeba chwili, by się wprawić. Strzelanie bowiem nie jest tak łatwe do celów, które poruszają się tak samo szybko jak my. Grafika jest jednak cukierkowa, a dialogi prześmieszne. Myślę, że grzechem byłoby przejście koło Thunderdogs obojętnie, serio! Nie róbcie tego, bo będzie im smutno! Wszystko to dostępne jest w App Store za darmo. No i fajnie!

To już wszystko na dzisiaj. Mam nadzieję, że wspieraliście akcję „Nakarm z OLX”. Chociaż już ona minęła, możecie ukazać swoją miłość psiakom i kociakom w inny sposób. Do zobaczenia już niedługo, trzymajcie się i do zobaczenia, kochani czytelnicy!

Gry z App Store dla miłośników psiaków i kociaków na zakończenie akcji „Nakarm z OLX”

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/