Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #74 Aplikacja tygodnia – Pokémon Smile. Sposób na czyste zęby dzieci!
#74 Aplikacja tygodnia – Pokémon Smile. Sposób na czyste zęby dzieci!

#74 Aplikacja tygodnia – Pokémon Smile. Sposób na czyste zęby dzieci!

0

Hej, hej wszystkim! Przed Wami siedemdziesiąty czwarty odcinek z serii pod tytułem “aplikacja tygodnia”. Co dzisiaj na tapecie? Pokémon Smile! Jedna z ulubionych kreskówek dzieci (i nie tylko…) może okazać się sposobem na ich czyste zęby lub po prostu tych, które są w Waszej rodzinie i niezbyt chętnie podchodzą do porannego i wieczornego czyszczenia jamy ustnej. Cóż, kto wie – może moc Pokémonów okaże się silniejsza od lenistwa? Przekonajcie się sami – zapraszam Was serdecznie do lektury!

#74 Aplikacja tygodnia – Pokémon Smile. Sposób na czyste zęby dzieci!

W tym odcinku “aplikacji tygodnia” postaram się opisać dla Was program Pokémon Smile. Jest on skierowany do młodszych, którzy niezbyt chętnie myją zęby – ten program bowiem nagradza za każdy ruch szczoteczką. W kamerce dziecko widzi siebie z czapką zwierzątka, a nad nim widoczny jest Pokémon, którego wybraliście na początku gry. Może być to Pikachu, Eevee, Bulbasaur, Charmander lub Squirtle. Ja wybrałem jednak tego najpopularniejszego. Kiedy dziecko myje zęby, zabija on bakterie. Razem tworzą zgraną paczkę! Uwierzcie mi, że na żywo wygląda to naprawdę świetnie i nie dziwię się, że rodzice bardzo chętnie korzystają z tej aplikacji typu AR. Co jeszcze?

Do dyspozycji mamy kilka czapek. Najpierw trzeba je jednak odblokować! Nie jest to trudne – wystarczy systematycznie myć zęby, a wszystko osiągnie się w niedługim czasie. Wybrany przez dziecko Pokémon instruuje je, jak poprawnie wykonywać ruchy szczoteczką. Wbrew pozorom nie jest to tak proste, a nauka takich nawyków jest bardzo ważna w przyszłym życiu, gdyż można zapobiec wielu nieprzyjemnościom.

To już wszystko na dzisiaj. Nie wiem jak Wy, ale ja zakochałem się w Pokémon Smile i wiem, że polecę ją innym członkom mojej rodziny, którzy mają dzieci i mogliby choć trochę ułatwić sobie życie. Do zobaczenia, trzymajcie się ciepło i pamiętajcie, aby wpaść na stronę już niedługo – kolejne odcinki “aplikacji tygodnia” już w drodze!

#74 Aplikacja tygodnia – Pokémon Smile. Sposób na czyste zęby dzieci!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/