Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Kikis Vacation, czyli gra mobilna przypominająca Animal Crossing!
Kikis Vacation, czyli gra mobilna przypominająca Animal Crossing!

Kikis Vacation, czyli gra mobilna przypominająca Animal Crossing!

0

Witam Was bardzo serdecznie. Przed Wami Kikis Vacation, czyli gra, która (moim zdaniem) przypomina Animal Crossing, które w chwilę stało się bardzo popularne na całym świecie. Było to na samym początku pandemii. Gracze pokochali relaksujący klimat tytułu, a Ci, którzy nie posiadają Nintendo Switch, doszukują się go gdzieś indziej. Jeżeli lubicie czasami popykać na telefonie, zapraszam do lektury. Kto wie, może Kikis Vacation jest właśnie dla Was!

Kikis Vacation, czyli gra mobilna przypominająca Animal Crossing!

Kiki ma już dość miasta – jest zmęczony stałymi korkami, tłumem i wszystkim, co kojarzy się ze smutną i przygnębiającą atmosferą. Znajduje w gazecie wiadomość o wakacjach, i… Wyrusza na nie! Kontrolować jego losami będziecie właśnie Wy. Czyż nie brzmi to znajomo? Tak, Animal Crossing zaczyna się całkiem podobnie. Czeka na niego wielu przyjaciół, którzy nauczą nas podstaw gry. W skrócie: mamy dobrze się bawić, relaksować muzyką w tle, robić zakupy i dbać o nasz domek. Nasza postać może spotykać inne zwierzątka, co pozwala jej na zawarcie fajnych kontaktów. Zaciekawiłem Was wystarczająco? W takim razie zapraszam do dalszej lektury!

Na wyspie możemy robić zdjęcia, korzystać ze sklepików, wchodzić w interakcję z innymi. Mogą wyniknąć z tego naprawdę fajne rozmowy. Lubię też przerywniki filmowe, które nadają całości fajny charakter. Szczególnie ten pierwszy, który opisałem na samym początku artykułu. Wykonywać musimy też zadania. Otrzymujemy za to muszelki (możecie też zbierać je za darmo co jakiś czas lub oglądać określoną liczbę reklam). Wymieniamy je na zasługi, które przyczyniają się do polepszenia wakacyjnego bytu Kiki.

Pomimo tego, że zazwyczaj nie opisuję tego typu aplikacji, bo mogą wydawać się dziecinne – ja takie lubię. To fajny sposób na relaks i oczyszczenie umysłu, gdyż każdego typu gry wieloosobowe częściej przynoszą więcej złości i stresu niż tego, co powinny naprawdę. To już jednak wszystko na dzisiaj. Liczę, że zainteresujecie się instalacją Kikis Vacation. Do zobaczenia już niedługo, pa!

Kikis Vacation, czyli gra mobilna przypominająca Animal Crossing!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/