Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #73 Aplikacja tygodnia – WOMBO. Lip Sync… Ze zdjęcia?!
#73 Aplikacja tygodnia – WOMBO. Lip Sync… Ze zdjęcia?!

#73 Aplikacja tygodnia – WOMBO. Lip Sync… Ze zdjęcia?!

0

Hej, hej! Oto kolejny, już siedemdziesiąty trzeci odcinek z serii pod tytułem „aplikacja tygodnia”. Czas na coś zabawnego i… Przerażającego jednocześnie. Oto apka WOMBO, która pozwoli Wam zobaczyć, jak sztuczna inteligencja i technologia poszła do przodu i nie zamierza brać wszystkiego na serio. Porozmawiamy więc o Lip Syncu… Ze zdjęcia! Zapraszam serdecznie i życzę miłych wrażeń!

Aplikacja tygodnia – WOMBO. Lip Sync… Ze zdjęcia?!

WOMBO to darmowa aplikacja. Stała się bardzo szybko popularna na Twitterze (i nie tylko), gdyż możecie wstawić dowolne zdjęcie (w tym nie tylko ludzi, ale o tym później) i przekonać się, jak istota na nim ukazana śpiewa dostępne piosenki. Do wyboru są zarówno klasyki, jak i bardzo popularne piosenki. Wszystko po to, aby zapewnić Wam trochę śmiechu. Aktualizacje są bardzo często, które dodają nowe piosenki. Zaciekawiłem Was wystarczająco? To zapraszam dalej!

Jak wspomniałem wyżej – WOMBO działa nie tylko na ludziach. Śpiewać mogą psy, koty, chomiki, a nawet jakieś kompletnie inne rzeczy, które z pozoru nie mają sensu. Obiekty te nie poruszają tylko ustami – robią to też ich oczy i cała głowa z tułowiem. To bardzo realne – na zdjęciach dobrej jakości działa to bowiem najlepiej. Sprawdźcie jednak sami! Obiecuję Wam, że przyjaciele mega się w to z Wami wciągną i będziecie próbować na każdym z Was. Sam proces tworzenia polega na kilku kliknięciach i nie wymaga szczególnego wyjaśnienia, bo poradziłoby sobie z tym nawet dziecko. Po ukończeniu dostajecie filmik ze znakiem wodnym. To tyle!

WOMBO dostępne jest oczywiście, tak jak każda aplikacja z tej serii, całkowicie za darmo w App Store. Skusicie się? Mam nadzieję, bo to cała masa zabawy. Trzymajcie się ciepło – dziękuję Wam bardzo za lekturę i liczę, że zawitacie ponownie na kolejny odcinek z serii – oczywiście już niedługo. Czekam też na komentarze odnośnie samej apki. Do zobaczenia, pa!

#73 Aplikacja tygodnia – WOMBO. Lip Sync… Ze zdjęcia?!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *