Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie InShot – mobilny edytor wideo, zdjęć i kolaży!
InShot – mobilny edytor wideo, zdjęć i kolaży!

InShot – mobilny edytor wideo, zdjęć i kolaży!

0

Cześć wszystkim! Przed Wami kolejny odcinek dotyczący przeglądu aplikacji z App Store. Dzisiaj na tapecie darmowy edytor wideo, zdjęć, kolaży (i nie tylko), który pozwoli Wam stworzyć dzieło w chwilę. Dosłownie! To co, zaczynamy? W takim razie zapraszam Was bardzo serdecznie do lektury.

InShot – mobilny edytor wideo, zdjęć i kolaży!

InShot to aplikacja, która jest już od pewnego czasu dostępna na rynku. Korzystam z niej intensywnie, i, szczerze mówiąc, zdziwiłem się, że jeszcze o niej tutaj nie pisałem. Dlaczego? Moim zdaniem jest na tyle świetna, że powinna ukazać się już dawno temu jako część apki tygodnia czy innego zestawienia na stronie. Po prostu o niej zapomniałem! Opiszę ją jednak tutaj, gdyż nie jest nowa, a zasługuje na Waszą uwagę. Jest darmowa, co ucieszy wiele osób – w tym mnie!

Program ten pozwala tworzyć widea bez znaku wodnego (to znaczy dodaje go, ale za każdym razem możemy go usunąć za darmo, więc koniec końców go nie ma), a to właśnie ten aspekt bardzo odrzuca użytkowników od innych, pozornie dobrych programów do obróbki. Zdjęcia i kolaże to kolejny bardzo interesujący aspekt – do dyspozycji mamy mnóstwo, zarówno tych podstawowych i zaawansowanych narzędzi, które pomogą uzyskać wymarzony efekt. Możecie też edytować wiele zdjęć jednocześnie, co sprawdzi się jako idealna rzecz na Instagrama. Dodacie przejścia, muzykę (można robić to z filmu z dźwiękiem, co ułatwia cały proces), a także tekst i wiele więcej. Wszystko jest niesamowicie intuicyjne i jest idealnym rozwiązaniem, jeżeli nie macie przy sobie komputera lub nie potraficie korzystać z profesjonalnych, w dodatku drogich programów.

Reklam nie ma dużo, tak samo jak próśb o zakup wersji Premium. Ta pozwala Wam uzyskać wiele przywilejów, ale dopóki nie korzystacie z InShot intensywnie – polecam Wam tą podstawową. Nie ukrywam jednak, że efekty przejść są niesamowite, a to właśnie one są dostępne tylko dla subskrybentów. To już jednak tyle na dzisiaj. Zachęcam Was serdecznie do instalacji programu InShot. Oby Wasze filmiki i zdjęcia odniosły sukces na mediach społecznościowych. Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia już bardzo niedługo. Pa!

InShot – mobilny edytor wideo, zdjęć i kolaży!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *