60 godzin muzyki non stop – Fresh ‘n Rebel wraca z odświeżoną wersją słuchawek Clam!
0

60 godzin muzyki non stop – Fresh ‘n Rebel wraca z odświeżoną wersją słuchawek Clam!

0

Holenderska marka Fresh ‘n Rebel prezentuje nową odsłonę popularnych bezprzewodowych nausznych słuchawek z linii Clam – Clam 2 oraz Clam 2 ANC. Czym różnią się od poprzednich modeli i dlatego warto zwrócić uwagę na tę premierę?

Serię Clam od Fresh ‘n Rebel łatwo rozpoznać w tłumie innych bezprzewodowych słuchawek, które stoją na sklepowych półkach. Urządzenie jest takie jak ich docelowy odbiorca – nietuzinkowy, lubiący się wyróżnić i podkreślić swój indywidualny styl oraz doceniający na równi jakość dźwięku jak i… jakość wykonania słuchawek – unikalny design „muszli” oraz kolorystykę (w ofercie Fresh ‘n Rebel nie znajdziemy klasycznej czerni i bieli). Clam 2 ANC (oraz Clam 2) zachowały wszystkie zalety poprzednich modeli, zostały jednak ulepszone.

Clam 2 ANC oferują imponujący czas odtwarzania muzyki, liczący łącznie 60 godzin (lub 45 godzin w razie korzystania z ANC). Najdłuższy czas odtwarzania na jednym ładowaniu należy jednak do nowego modelu Clam 2 (bez funkcji ANC) z którego można korzystać przez aż 80 godzin! Zakładając, że użytkownik korzysta ze słuchawek przykładowo 6 godzin dziennie to może nie ładować słuchawek przez nawet 10 dni (Clam 2 ANC) lub aż 13 dni (Clam 2). A zatem można zapomnieć o ciągłym pilnowaniu ładowania – tym bardziej, że w zestawie słuchawek znajduje się kabel audio – w najgorszym wypadku można przejść na chwilę do przewodowego słuchania muzyki. To jednak nie wszystko: przy ładowaniu znaczenie ma również czas ładowania. Fresh ‘n Rebel przewidział sytuację, gdy nie mamy go zbyt wiele rano, a okazuje się, że słuchawki leżą rozładowane. Po naładowaniu ich przez zaledwie 15 minut można słuchać muzyki przez 6 godzin (lub 4,5 godziny w przypadku używania aktywnej redukcji szumów)!

W trakcie projektowania słuchawek pomyślano o wszystkim. Wygoda? Tak. Można słuchać przez wiele dni bezprzewodowo, wykorzystując połączenie Bluetooth. Nawet kwadrans ładowania pozwala korzystać z urządzenia przez max. 6 godzin. Rozładowane? Jest jeszcze kabel audio. Czy dobrze wygłuszają? Lepiej niż dobrze – kształt nauszników, które wyglądają jak muszle, również nie jest przypadkowy: izolująca konstrukcja całkiem dobrze odcina od otoczenia nawet bez włączenia funkcji ANC. Czy aby na pewno wygodnie się je nosi? Kształt pałąka i niski nacisk na głowę sprawiają, że słuchawki będą wygodnie leżeć na głowie przez cały dzień. Wykonane z miękkiej eko skóry nauszniki dobrze chłoną wilgoć. Co ważne – Clam 2 ANC można także złożyć i obracać. Gdy nie są używane, można bezpiecznie przechowywać je w etui dołączonym do zestawu albo wygodnie nosić na szyi.

wreszcie nie zapominajmy o kolorach! Model Clam/Clam 2 ANC będzie dostępny w 8 odcieniach – Dreamy Lilac (pastelowy fiolet), Silky Sand (złoty), Storm Grey (ciemnoszary), Dried Green (wypłowiała zieleń), Safari Red (czerwień z pomarańczą), Brave Bronze (brąz), Deep Mauve (wiśniowa czerwień), Dive Blue (chłodny niebieski). W zestawie poza etui znajdziemy też kabel do ładowania (USB-C) oraz kabel audio (3,5 mm). Słuchawki są lekkie – 260 gramów, a czas ich pełnego ładowania wynosi 3 godziny. Clam 2 ANC Fresh ‘n Rebel w lutym 2023 będą dostępne do kupienia w najlepszych polskich sklepach z elektroniką. Cena wynosi: Clam 2 – 319,90 zł, a Clam 2 ANC – 459,90 zł. Więcej informacji na https://www.freshnrebel.com

5/5 - (1 vote)
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.