#50 Wtyczka tygodnia – Manila, FiveDock13. Powiększ docka na iPhonie!

#50 Wtyczka tygodnia – Manila, FiveDock13. Powiększ docka na iPhonie!

0

Wtyczka tygodnia, odcinek pięćdziesiąty – a w nim… Pięć ikon w docku i nowa funkcja folderów z wykorzystaniem 3D Touch, którą pokochacie od pierwszego wejrzenia. Gotowi? Zapraszam.

Witam Was bardzo serdecznie w jubileuszowym odcinku „wtyczki tygodnia”. Z tego miejsca chciałbym bardzo podziękować Wam za miły odbiór serii. Cieszę się, że moimi podsumowaniami mogę sprawić, aby Wasze iUrządzenia działały nieco lepiej i sprawiały Wam więcej radości. Nie chcę jednak zbyt długo przedłużać, bo za rogiem czekają dwa świetne tweaki, które są idealne dla osób, które zastanawiają się nad instalacją czegoś naprawdę przydatnego. Pora zacząć pięćdziesiąty odcinek „wtyczki tygodnia”!

1. Manila

Ostrzegam – to zabrzmi dziwnie. Od teraz możecie korzystać z folderów… Bez ich otwierania. Jak? Już Wam mówię. Na dowolny folder najeżdżamy palcem, a następnie korzystamy z funkcji 3D Touch. Normalnie ukazałaby nam się w ten sposób bezużyteczna funkcja, którą jest udostępnij lub edytuj, ale nie tym razem. Dlaczego? Dzięki Manila pojawi nam się szybki dostęp (tak, jeszcze szybszy od zwykłego wejścia w folder) do aplikacji, które się w nim znajdują. Co teraz? Cóż, odpowiedź jest prosta.

Manila

Wystarczy wybrać apkę. Wszystko zadziała bez zarzutu, obiecuję. Nic nie będzie się ścinać, a animacje są takie same, jak w przypadku standardowego uruchomienia apki. Uważam, że ten tweak to totalny must-have. Polecam Wam go bardzo serdecznie, a pokochacie go jeszcze bardziej za jego cenę, która wynosi… Okrągłe zero! Okej, pora na kolejną wtyczkę.

Manila na iOS

2. FiveDock13

Pomimo tego, że kilkukrotnie ukazywały się w tej serii tweaki wpływające na docka, to niektórym może taka spora zmiana nie pasować. Nie każdy bowiem lubi, gdy ten staje się zaokrąglony, mieści ponad sześć aplikacji i wykorzystuje Handoff. To zrozumiałe, więc wybrałem do tego odcinka bardzo prostą wersję. Co Wy na to, aby po prostu zwiększyć pojemność tego paska o jedno miejsce? To fajna zmiana, która nie oszpeci systemu, a dobrze na niego wpłynie. Co jest dodatkowym plusem – idealnie łączy się z poprzednią wtyczką, czyli Manila.

FiveDock13 na iOS

FiveDock13 zgarniecie za darmo ze sklepu Cydia, co jest już tradycją w tej serii. Dziękuję Wam jeszcze raz za jej dobry odbiór i zachęcam do lektury poprzednich artykułów „wtyczki tygodnia”. Polecam także zerknąć w wolnym czasie na „aplikację tygodnia”.

3/5 - (1)
Dominik Rudkowski Hej! Fajnie że tu wpadłeś :)Możesz zajrzeć także tutaj: Instagram: https://www.instagram.com/dominikrudkowski/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *