Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #48 Aplikacja tygodnia – Dropsy. Zgarnij świetne buty za niewiele!
#48 Aplikacja tygodnia – Dropsy. Zgarnij świetne buty za niewiele!

#48 Aplikacja tygodnia – Dropsy. Zgarnij świetne buty za niewiele!

0

Witam Was bardzo serdecznie w kolejnym odcinku serii „aplikacja tygodnia”. Dzisiaj na tapecie… Dropsy, czyli apka, która pozwoli Wam zgarnąć wiele ciekawych elementów garderoby za naprawdę małe pieniądze. Zainteresowałem Was wystarczająco? No cóż, w takim razie… Zaczynajmy!

Dropsy. Zgarnij świetne buty (i nie tylko) za niewiele!

Dropsy to niedawne odkrycie App Store. Stało się popularne dzięki pewnej grupie społecznej, która jest zakochana po uszy w markowych butach. To właśnie oni bardzo chętnie korzystają z tej aplikacji, a do tego zachęcam Was też ja. Dlaczego? Może i nie chcecie bawić się w odsprzedaż konkretnych modeli butów, o których premierze informuje nas apka, ale przecież warto zostawić je dla siebie.

Prawda – niektóre oferty warto pominąć, bo nie są one na kieszeń typowego nastolatka czy osoby, która nie zarabia „kokosów”. Wiele jest jednak naprawdę wyjątkowych i wartych uwagi. Zerknijcie proszę na zrzuty ekranu, na których pokażę Wam prostotę tej aplikacji i funkcje, które oferuje. Warto też wspomnieć, że jest ona polskich twórców, więc nie znajdziemy jakichkolwiek błędów lub pomieszania angielskiego z polskim. To fajna rzecz i ogromny plus. Dzięki swoim zaletom trafiła na pierwsze miejsce zestawienia App Store w kategorii najchętniej pobieranych przez użytkowników. To robi wrażenie.

Czy tylko buty? Nie, o tym zresztą dowiecie się dzięki screenom. Dostępne są inne okazje – przeceny czapek, koszulek i nie tylko. Warto odświeżać Dropsy kilka razy dziennie i włączyć powiadomienia, aby nie przegapić prawdziwych perełek. Do tego jednak przekona Was aplikacja już po pierwszym uruchomieniu, więc nie musicie się bać, że o tym zapomnicie. Premiery są zazwyczaj o godzinie 9:00, jednak warto zapoznać się z nimi z odpowiednim wyprzedzeniem.

Czy jest to aplikacja dla każdego? Nie. To zdecydowanie coś dla tych z Was, którzy interesują się modą „uliczną”, chcą sporo zaoszczędzić i zostawić je dla siebie lub sprzedać, aby zyskać. To zdecydowanie nie dla mnie, gdyż kupnem butów interesuję się dopiero w konkretnym sezonie, jednak wiem, że wielu moich przyjaciół jest po prostu zakochanych w tej części garderoby. Na koniec zostaje mi tylko życzyć Wam powodzenia… Udanych łowów!

#48 Aplikacja tygodnia – Dropsy. Zgarnij świetne buty za niewiele!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/