Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #47 Wtyczka tygodnia – DownloadBar13 i Complications, czyli mini-tweaki w gotowości!
#47 Wtyczka tygodnia – DownloadBar13 i Complications, czyli mini-tweaki w gotowości!

#47 Wtyczka tygodnia – DownloadBar13 i Complications, czyli mini-tweaki w gotowości!

0

Witam Was bardzo serdecznie w kolejnym odcinku programu pod tytułem „wtyczka tygodnia”. Dzisiaj przedstawię Wam dwa tweaki, które są dosyć małe i nie zmieniają zbyt wiele, jednak potrafią ucieszyć i nieco odświeżyć system iOS. Nie przedłużając… Zapraszam do lektury!

DownloadBar13, pasek pobierania sprzed kilku lat!

Jeżeli korzystaliście z systemu iOS jeszcze kilka lat temu, to z pewnością znacie słynny już pasek pobierania aplikacji ze sklepu. Moim zdaniem wyglądało to bardzo uroczo i niezwykle prosto, choć nie ma to dla mnie większego znaczenia. Dlaczego? Cóż, widok ten towarzyszy nam przez dosłownie chwilę, chyba że… Macie wyjątkowo wolny internet. Przyznać jednak trzeba, że wyglądało to naprawdę dobrze i jeżeli dążycie do instalacji na swoim iUrządzeniu każdego tweaka powiązanego z motywem systemu sprzed paru lat – trafiliście idealnie! Nie widzę jednak innego zastosowania tej wtyczki. Jest to bardziej forma ciekawostki. Zerknijcie w dół – tam znajdziecie zrzuty ekranu z tego procesu, a także przyjrzycie się stronie w Cydii, co ułatwi Wam wyszukanie tego cacka. Pora na kolejny mini-tweak.

Complications, widżety niczym z Apple Watch!

Ktokolwiek posiada Apple Watch wie, że jego widżety ukazujące krąg aktywności, godzinę, poziom naładowania czy liczbę alertów, są po prostu piękne. Przyciągają swoją prostotą, z której tak bardzo słynie Apple. Okej, bo się rozmarzyłem – pora wrócić na ziemię. Ten tweak pozwala nam na dostosowanie pod swoje gusta właśnie tych rzeczy, tyle że dotyczących naszego smartfona z nadgryzionym jabłkiem. Po zainstalowaniu wygląda to dokładnie tak jak na zrzucie poniżej, jednak gdy skonfigurujecie pogodę i inne aplikacje, będziecie mogli skorzystać z pozostałych funkcji. Ja używam aplikacji innych producentów, więc nie jest to u mnie możliwe. Okej, pora przejść do zrzutów!

Co sądzicie o dzisiejszych mini-tweakach? Czekam na Wasze komentarze. Miłośników tematyki Jailbreak odsyłam do pozostałych odcinków z tej serii, a jeżeli interesują Was aplikacje z App Store, to zapraszam na „aplikację tygodnia” Widzimy się już niedługo, pa!

#47 Wtyczka tygodnia – DownloadBar13 i Complications, czyli mini-tweaki w gotowości!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/