#21 Wtyczka tygodnia – FloatingDock, Twój nowy dock!

#21 Wtyczka tygodnia – FloatingDock, Twój nowy dock!

0

Smartfonowy dock jest przydatny, ponieważ umieścić na nim możecie najczęściej wybierane aplikacje. Może być jednak jeszcze lepszy – właśnie dzięki FloatingDock. Przed Wami dwudziesty pierwszy odcinek programu pod tytułem „wtyczka tygodnia”. Popcorn gotowy? W takim razie zapraszam do lektury!

FloatingDock

Powtórzę specjalnie to, co wyżej – nie można powiedzieć wiele złego o dockach w smartfonach, także o tym wykorzystanym w iPhonie. W porównaniu z laptopami, ich ekrany są przecież małe, przez co nigdy nie będą tak funkcjonalne, jak ich większych przyjaciół. Czy aby jednak na pewno? Zaskoczę Was – istnieje wtyczka, która zmienia nudny i prostokątny pasek dolny w ten, który zmieści wszystkie Wasze zachcianki. Naprawdę! Dla nowych czytelników programu – pamiętajcie, że wtyczki instalować można tylko na urządzeniach z jailbreakiem. Jeżeli już zdążyłem Was przekonać do instalacji FloatingDock, czytajcie dalej.

FloatingDock na iPhone

Dock na iPadzie jest piękny. Co ważniejsze – działa niesamowicie, przez co korzystamy z niego co chwilę. Wszystko to możemy mieć na naszych telefonach po instalacji jednej wtyczki. Brzmi jak fałszywa reklama, a jednak jest prawdziwe. Wyżej możecie zauważyć zrzuty przedstawiające ustawienia wtyczki, które są dosyć rozbudowane i pozwalają na naprawdę dużo. Możemy zmienić kolor paska, włączyć ukazywanie ostatnio uruchamianych programów, zmniejszyć lub zwiększyć ilość miejsca i wiele więcej. Jeżeli jesteście ciekawi różnych kombinacji – spójrzcie w dół. Czyż nie robią one wrażenia?

FloatingDock na iPhone

W czym, komu i kiedy może pomoc ta wtyczka? Jeżeli z telefonu korzystacie dużo, jest to główne narzędzie Waszej pracy lub po prostu chcecie mieć pod ręka to, co ważne. Pamiętajcie, że nie zaburza pracy telefonu, współgra z innymi wtyczkami i prawdopodobnie zostanie z Wami na długo. Urozmaica ekran główny urządzenia, dzięki czemu korzystanie z niego będzie jeszcze ciekawsze. No i fajnie! Więcej kombinacji, tym razem ciekawszych, niżej.

FloatingDock na iPhone

To już wszystko w dzisiejszym materiale. Co o nim sądzicie? Dajcie znać w komentarzach. Do zobaczenia w kolejnym odcinku programu – już za tydzień.

Oceń post
Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam!WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.plInstagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *