Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #14 Aplikacja tygodnia – skanerka, kupuj świadomie!
#14 Aplikacja tygodnia – skanerka, kupuj świadomie!

#14 Aplikacja tygodnia – skanerka, kupuj świadomie!

0

Aplikacje służące do skanowania produktów stają się coraz bardziej popularne. Polska firma nie zostaje w tyle – przed Wami najnowsze jej dzieło, jakim jest właśnie skanerka. Z pewnością zasłużyła na miano aplikacji tygodnia. Oto odcinek numer czternaście. Zaczynajmy!

skanerka

Znajdź więcej informacji niż na etykiecie i dołącz do społeczności, dla której zakup dobrych produktów to klucz do sukcesu. Skanerka to aplikacja warta instalacji na każdym urządzeniu mobilnym – między innymi dlatego, że nie jest przystosowana do konkretnej grupy społecznej. Każdy z nas powinien, w razie wątpliwości nad zakupem czegokolwiek, jej użyć. Mogę zgadnąć, że będzie bardzo często przez Was wybierana. Na potrzeby materiału skorzystałem z profilu gościa – można jednak bez problemu stworzyć w tej apce konto (lub użyć np. Facebooka).

Zakładki aplikacji ukazują jej funkcje – poza samym skanowaniem, które opiszę później, są bardzo rozwinięte i wystarczające dla każdego użytkownika. W szczególności ucieszą się osoby, które lubią opisywać swoje doświadczenia w firmie bloga. Wystawianie recenzji każdemu produktowi może być przyjemne i pożyteczne, ponieważ pomożecie niejednej osobie w decyzji. Możecie obserwować przyjaciół i ze wzajemnością, aby nie umknął Wam żaden ich nowy post. Zakładka „popularne” pozwoli rzucić okiem na rzeczy najczęściej skanowane przez innych. Baza produktów jest ogromna, a użytkowników dopiero się rozrasta. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, abyście polecili skanerkę dalej!

Tworzenie list to kolejny atrybut aplikacji. Zamiast zapisywać rzeczy, które trzeba uzupełnić w notesie, z łatwością można zrobić to tutaj. Uważam, że może być to ciekawa alternatywa dla asystenta zakupowego. Poza tym wszystkim – to idealny sposób na podzielenie się ze swoimi przemyśleniami z innymi maniakami. Nie uważajcie jednak, że program nada się tylko dla osób przejmujących się zdrowiem lub dotyczy żywności. Zeskanować możecie wiele innych przedmiotów, takich jak żele pod prysznic i po prostu to, co macie pod dachem. Wyszukiwanie produktu za pomocą nazwy jest bardzo rozbudowane. Mapa sklepów pozwoli Wam lepiej rozejrzeć się po okolicy, a także dodać niepojawiające się do tej pory markety. Fajnie!

Samo skanowanie to rzecz prosta i przyjemna. Możecie jednak wpisać kod produktu, jeżeli główny uległ uszkodzeniu. Wszystko przebiega szybko, daje wiele satysfakcji i frajdy. Skanerkę znajdziecie za darmo w AppStore. Co o niej sądzicie? Dajcie znać w komentarzach!

#14 Aplikacja tygodnia – skanerka, kupuj świadomie!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/