Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #3 Aplikacja tygodnia – ProCam, czyli aparat w lepszym wydaniu!
#3 Aplikacja tygodnia – ProCam, czyli aparat w lepszym wydaniu!

#3 Aplikacja tygodnia – ProCam, czyli aparat w lepszym wydaniu!

0

Użytkownikom Androida pozazdrościć możemy z pewnością jednego – opcje ich aparatów są po prostu lepsze i pozwalają na więcej. Przychodzę do Was więc z propozycją, która może okazać się rozwiązaniem problemów. Przed Wami ProCam, czyli aparat… W lepszym wydaniu.

Nie zdziwiłbym się, gdyby proste pojęcia typu ISO były posiadaczom smartfonów od Apple nieznane. Nic w tym dziwnego – w naszym aparacie nie mamy możliwości jego ustawienia. Jeżeli chcecie mieć większą kontrolę nad zdjęciami, bo cenicie sobie szczegóły – rzućcie okiem na płatną aplikację ProCam w wersji szóstej.

Niżej widzicie wygląd interfejsu, który ukazuje opcje programu. Jest ich tak dużo, że mało kto zrozumie wszystkie. Jak jednak mówi nazwa ProCam – jest on skierowany w szczególności do profesjonalistów. Za pomocą suwaków zmienimy każdy szczegół, a poza nimi pobawimy się z rozmyciem tła i innymi tego typu opcjami, które oferują aplikacje z niższej półki.

ProCam dostępne jest w wielu językach, jednak nie polskim. Obsługuje też podwójny obiektyw, jednak nie pokażę Wam zrzutów ze względu na to, że jestem w posiadaniu siódmej generacji. Dodatkowo, iPhone XR będzie w stanie zrobić zdjęcie portretowe nie tylko ludziom.

Jeżeli cenicie sobie detale, wydać będziecie musieli około 30 złotych – tyle bowiem kosztuje aplikacja w AppStore. Często jednak jest udostępniana za darmo, więc musicie wychwycić dobry moment. W komentarzach na dole możecie wrzucać zdjęcia, które udało Wam się uchwycić dzięki ProCam. Do następnego razu!

#3 Aplikacja tygodnia – ProCam, czyli aparat w lepszym wydaniu!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/