Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #18 Aplikacja tygodnia – Moment, zarezerwuj wizytę w… Moment!
#18 Aplikacja tygodnia – Moment, zarezerwuj wizytę w… Moment!

#18 Aplikacja tygodnia – Moment, zarezerwuj wizytę w… Moment!

0

Witam Was w kolejnym odcinku serii „aplikacja tygodnia”. Dzisiaj przygotowałem bardzo ciekawą propozycję, która z pewnością powinna znaleźć się na Waszych smartfonach. Oto Moment, czyli sposób na rezerwację wizyty w… Moment!

Moment – zarezerwuj wizytę w moment!

I choć nie wiem, czy producenci aplikacji mieli to na myśli podczas jej tworzenia – uważam, że wyszło to naprawdę świetnie. Co do samej apki – Moment pozwoli wam w chwilę zarezerwować wizytę w dowolnym salonie piękności. Setki salonów oferuje tu swoje usługi, więc z pewnością znajdziecie coś dla siebie. Bez problemu przeczytacie oceny użytkowników, dowiecie się o oferowanych zabiegach i wiele więcej. Co fajne – odnajdą się tutaj nie tylko kobiety. Mężczyźni są jak najbardziej mile widziani! Rzućcie okiem w górę – oto główny interfejs programu Moment. Jest niezwykle prosty – co uważam za ogromny plus. Pozostałymi zakładkami zajmiemy się póżniej. Czytajcie dalej!

Przechodząc do wyszukiwania salonów – ten punkt rozbudowany jest idealnie. Wyznaczymy, co najważniejsze, typ zabiegu, a także jego cenę, odległość od naszego domu i nie tylko. Spokojnie – aplikacja działa nie tylko w Warszawie, ale także w o wiele, wiele mniejszych miastach – sprawdzone! Tutaj jednak jest ich najwięcej, co zresztą nie powinno nikogo dziwić. Na tapetę wziąłem jeden z najbardziej polecanych tam fryzjerów męskich – o czym przekonacie się niżej.

Po wejściu w przykładową propozycję widzimy: godziny otwarcia, cennik, proponowane usługi, a także pracowników, co według mnie jest świetne. Dzięki opiniom możemy więc szybko dowiedzieć się przydatnych informacji – którego fryzjera unikać, a którego wybierać przy pierwszym, lepszym wolnym terminie. Co fajne – ukazywany jest też czas usługi (w przybliżeniu), abyście mogli dostosować grafik reszty dnia wiele wcześniej. To jednak nie wszystko.

Jeżeli aplikacja spodoba Wam się na tyle, że będziecie chcieli z niej korzystać – polecam założyć konto. Jest to darmowe, a dzięki temu będziecie mieli szybki wgląd na nadchodzące wizyty, dostęp do ulubionych salonów i wiele więcej. Jeżeli prowadzicie własną działalność, możecie ją dodać na stronie internetowej – Moment.pl! To już wszystko na dzisiaj. Mam nadzieję, że zachęciłem Was do instalacji tego darmowego, dostępnego w AppStore programu. Do zobaczenia w następnym odcinku serii „aplikacja tygodnia”!

#18 Aplikacja tygodnia – Moment, zarezerwuj wizytę w… Moment!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/