Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Zestawienie najlepszych aplikacji z widżetami w iOS 14 – wrzesień 2020
Zestawienie najlepszych aplikacji z widżetami w iOS 14 – wrzesień 2020

Zestawienie najlepszych aplikacji z widżetami w iOS 14 – wrzesień 2020

0

Hej, hej! Jeżeli tu jesteście to prawdopodobnie chcecie zmienić ekran główny na swoim telefonie. Jestem pewny, że to zestawienie rozwiąże Wasze problemy i sprawi, że dodacie coś świeżego na Wasze iUrządzenia. To co, zaczynamy? Zapraszam do lektury!

Photo Widget

Prosta nazwa, proste użytkowanie, zero płatności i elementów premium – czego chcieć więcej? Photo Widget to aplikacja idealna, która jest wymagana, jeżeli chcecie sprawić, aby Wasze kompozycje wyglądały naprawdę ciekawie. Wystarczy dodać zdjęcia do bazy apki, aby wyświetlać je na ekranie głównym. Brzmi prosto? Oczywiście, bo tak właśnie też jest.

Po pierwszym uruchomieniu apki ukaże nam się instrukcja obsługi, jednak nie martwcie się – jest to na tyle proste, że mogłoby jej nawet nie być. Wszędzie wygląda to identycznie – wystarczy podczas edycji ekranu głównego kliknąć plusik, a następnie znaleźć ikonę aplikacji z App Store – w tym wypadku Photo Widget. Wybieramy rozmiar i… Gotowe!

Widgetsmith

Pora na kolejny program. Przed Wami opisywany przeze mnie ostatnio w serii „aplikacja tygodnia” Widgetsmith. Pomimo funkcji premium uwielbiam tę apkę, gdyż pozwala użytkownikowi całkowicie zmodyfikować ekran główny urządzenia – zarówno mówię tu o kolorze widżetu, jego tle, a nawet ramce. Można więc stworzyć swój wymarzony ekran główny, a jeżeli powiążecie to wszystko z innymi aplikacjami do widżetów (na przykład pozostałymi z tego artykułu) – wyjdzie niesamowicie.

Jeżeli pragniecie wstawić zdjęcie – proszę bardzo. Kalendarz? Godzinę zachodu lub wschodu słońca? Fazę księżyca? Wszystko znajdziecie właśnie tutaj. Przekonałem Was wystarczająco? Mam nadzieję! To jeszcze jednak nie jest koniec. Przed Wami ostatnia aplikacja z tego zestawienia.

Color Widgets

Kolejny w pełni darmowy program z tego zestawienia to Color Widgets. Oferuje… Kolorowe widżety! Dokładnie takie, jakie sobie wymarzycie. Można wstawić w ich miejsce zdjęcie, zmienić kolor czy jasność i wiele, wiele więcej. Rzućcie zresztą okiem na zrzuty ekranu, które dla Was przygotowałem – idealnie ukazują interfejs apki, który jest swoją drogą niezwykle przejrzysty.

Tak naprawdę opcji modyfikacji jest tutaj sporo. Warto ustawić wszystko tak, aby zgadzało się z kolorami ikon aplikacji czy współgrało ze zdjęciami z dwóch powyższych apek. Właśnie tak stworzymy piękne „dzieło” w postaci idealnego ekranu głównego. Nie oszukujmy się – wprowadzenie widżetów to jedna z najlepszych rzeczy w tej aktualizacji. Ma ona wielu przeciwników, ale wiem, że dla dużego grona użytkowników (w tym mnie) to zbawienie. Do której kategorii się podpinacie? Dajcie znać w komentarzach. To już wszystko na dzisiaj, do zobaczenia już niedługo. Pa!

Zestawienie najlepszych aplikacji z widżetami w iOS 14 – wrzesień 2020

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *