Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #58 Aplikacja tygodnia – Widgetsmith. Wciągnij się w szał widżetów!
#58 Aplikacja tygodnia – Widgetsmith. Wciągnij się w szał widżetów!

#58 Aplikacja tygodnia – Widgetsmith. Wciągnij się w szał widżetów!

0

Witam Was bardzo serdecznie w kolejnym odcinku z serii pod tytułem „aplikacja tygodnia”. Dzisiaj zajmiemy się Widgetsmith. Na czym ono polega? Tego dowiecie się już zaraz. Zapraszam do lektury!

Widgetsmith – wciągnij się w szał widżetów!

Nawiazując do tytułu artykułu – jaki szał? Jeżeli nie śledzicie aplikacji takich jak TikTok czy Pinterest, możecie nie wiedzieć o tym, że świat dosłownie oszalał na punkcie ozdabiania swojego ekranu głównego za pomocą widżetów. Nie jednak tylko z tych, które przygotowali dla nas twórcy – głównie mowa tu o aplikacjach firm trzecich, które dodają wiele, wiele więcej ciekawych funkcji, takich jak zmiana koloru czy motywu przewodniego. To jednak tylko przykłady.

Dodacie też piękny kalendarz, swoje ulubione zdjęcia i multum innych cudów. Swoją drogą – bylibyście chętni na bardziej obszerny materiał na ten temat? Jeżeli tak, to już niedługo postarałbym się go dla Was przygotować. Pokażę tam jeszcze dwie świetne apki, które sprawią, że znajomi będą Wam zazdrościć i pytać, jak to uzyskaliście. Warto czekać!

Wracając – zerknijcie na zrzuty ekranu, zarówno te powyżej i poniżej. Ukazują one możliwości programu oraz gwóźdź tego wszystkiego, czyli widżety same w sobie. Pokazuję tam proces ich modyfikacji, dzięki którym wszystko wyglada tak, jak tego zapragniecie. Niestety, ale duża część dostępna jest tylko dla użytkowników premium. Za darmo jednak odblokowujemy te najważniejsze funkcje, które na sam początek i tak wystarczą – zaufajcie mi. Można zmienić też kolor ramki czy ustawić timer, aby motyw zmieniał się co konkretną ilość godzin czy nawet minut. Fajnie!

Co sądzicie o tej aplikacji? Moim zdaniem to dopiero początek szału „widżetowego”. Zapewniam Was, że jeszcze niejednokrotnie będę pisać tu o świetnych apkach, które dodają całkowicie nowe możliwości w tym zakresie. Jesteście na to gotowi? Ja tak, na ten jednak moment żegnam się z Wami – to wszystko co dla Was dzisiaj przygotowałem. Widzimy się już bardzo niedługo, pa!

#58 Aplikacja tygodnia – Widgetsmith. Wciągnij się w szał widżetów!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/