Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Zestawienie bezpiecznych gier dla dzieci z App Store
Zestawienie bezpiecznych gier dla dzieci z App Store

Zestawienie bezpiecznych gier dla dzieci z App Store

0

W obecnych czasach reklamy przejmują kontrolę nad aplikacjami. Powód? Ich twórcy chcą zarobić. Szkoda, że kosztem nas – użytkowników. Nie ukrywam, że często czuję się zażenowany widząc niektóre ohydne reklamy ukazujące się na cały ekran. Oto zestawienie bezpiecznych gier dla dzieci, prosto z App Store.

Fiete Sports Games for Kids – bezpłatne

Kocham tę apkę! Sporty to świetna okazja, by się odprężyć. Konkurujemy z botami, więc rywalizacja nie będzie zbyt trudna. Wszystko jednak jest mega zabawne i dopracowane. Konkurencji jest bardzo dużo – kajaki, pływanie, szermierka, rowery, a także wiele, wiele więcej. Czad!

Jeżeli znudzą Wam się podstawowe sporty, możecie dokupić pakiety. Nie są one zbyt drogie, a oferują naprawdę sporo. Jak zawsze jednak powtarzam, nie jest to obowiązkowe. Warto zainstalować Fiete Sports na swoje iUrządzenie – możecie grać w to razem z dzieciakami, czemu będzie towarzyszyć dużo śmiechu. Polecam!

Toca Builders – 18,99 zł

Znacie grę Minecraft? Cóż, to jej ciekawa alternatywa. Ta poprzednia często staje się wręcz uzależnieniem dla dzieciaków – uważam, że to świetny program, jednak nie dla najmłodszych. Dlaczego? Myślę, że dziecko warto edukować też w innych aspektach, a nie tylko bicia stworów i kopania w jaskiniach. Kolory, kształty, współpraca – to jest to, co zagwarantuje dobry start.

Do wyboru mamy kilka postaci, a cel jest jeden… Właściwie, to nie ma go! Możemy zbudować wszystko to, co chcemy. Za to kocham tę aplikację, możemy rozwijać swoją kreatywność… Zaraz, wróć – to przecież gra dla młodszych! Jak jednak widzicie, Wy też się w to wkręcicie. Dlaczego wspomniałem o współpracy? Każdy z członków ekipy potrafi zrobić coś innego. Musimy więc korzystać z nich wszystkich. Cóż za równość! Cena trochę odstrasza, ale nie bójcie się – to świetna inwestycja.

ARrrrrgh – bezpłatne

Lubicie chowanego? Cóż, jeżeli nie – trudno, dzieciaki i tak Was do tego zachęcą. Jeżeli macie małe mieszkanie lub po prostu brak kryjówek w okolicy – oto genialne rozwiązanie. Na czym polega gra ARrrrrgh? Jak zresztą podpowiada tytuł, gra ta ściśle jest związana z definicją AR, czyli rozszerzonej rzeczywistości. Realny świat ukazany jest na telefonie, jednak na ekranie zauważymy też dodatkowe elementy.

W tej sytuacji tymi elementami są… Łopata i skarb. Pierwsza osoba chwyta za telefon, aby zakopać go w trudnym do znalezienia miejscu. Druga natomiast, gdy otrzyma urządzenie, musi go znaleźć. Podpowiedzieć może mapka, która ukazuje pozostały dystans. Moim zdaniem to genialna zabawa – dla całej rodziny! Polecam bardzo serdecznie. Nie wyskakują tutaj niepokojące reklamy, a całość jest darmowa.

Toca Birthday Party – 4,99 zł

Każdy z nas oczekuje swoich urodzin z niecierpliwością. No… Dobra, Ci starsi już niekoniecznie. Dla dzieciaków jednak te oczekiwanie to katorga. Chcą oni jednego – prezentów! Doceniają z pewnością jednak tort, zaproszonych gości i samą atmosferę. Wszystkie te elementy łączy w sobie Toca Birthday Party, które w cenie pięciu złotych oferuje Wam świetną zabawę. Na czym ona polega?

Na początku nie pozostaje Wam nic innego, jak wybór motywu przyjęcia. Następnie zdmuchujemy świeczki – potem jest już z górki. Jemy tort, odpakowujemy prezenty i pijemy wirtualne napoje. Grać może w tym samym czasie nawet trzech graczy – to sporo, więc warto zainstalować apkę na większym iUrządzeniu. Tutaj idealnie nada się iPad!

To już wszystkie gry, które dla Was przygotowałem. Grajcie bezpiecznie i trzymajcie się! Do zobaczenia, czytelnicy!

Zestawienie bezpiecznych gier dla dzieci z App Store

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *