Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Zestawienie aplikacji dla dużych i małych fanów Pokémon!
Zestawienie aplikacji dla dużych i małych fanów Pokémon!

Zestawienie aplikacji dla dużych i małych fanów Pokémon!

0

Cześć wszystkim! Przed Wami zestawienie aplikacji dla fanów Pokémon. Zainteresowałem Was? W takim razie zapraszam do lektury!

Pokémon TV

Często szukałem treści Pokémon gdzie tylko się dało. W Internecie często kazali jednak płacić lub po kilku minutach okazywało się, że film przestał działać. Oczywiście były też te lepsze stronki, ale teraz wszystko można mieć w aplikacji. Na ten moment wspiera ona kilka języków, głównie angielski, ale niewykluczone, że polski będzie jednym z następnych. Co oferuje apka? Wystarczająco, aby się nią zainteresować. Dostępnych jest masa sezonów kreskówki, w tym wszystkie odcinki za darmo! Można włączyć napisy, streamować na większe urządzenie (np. Apple TV) lub przełączyć się na malutki ekranik, co pozwoli Wam słuchać i oglądać Pokémony w trakcie przeglądania Instagrama czy pisania do znajomych na Messengerze. Co jeszcze?

Filmiki można pobierać i oglądać wtedy, gdy nie macie dostępu do internetu. To coś niesamowitego, bo co może być lepszego, niż maraton tak świetnej kreskówki podczas długiej jazdy autem czy pociągiem. Pokémon TV czeka w App Store oczywiście za darmo. Skusicie się?

Pocketdex

Znacie Pokémon GO? Powinienem chyba raczej spytać kto nie zna. Pocketdex to aplikacja, która umożliwia Wam wgląd do statystyk każdego stworka w grze. Dzięki temu wiedzieć będziecie mogli o jego potencjalnych ewolucjach, atakach i wiele więcej. Osobiście nie grałem zbyt dużo w Pokémon GO, więc nie mogę niestety opowiedzieć o jego pochodnych w taki sposób, jaki zrobiłby to największy fan. Po opiniach jednak wiem, że gracze bardzo cenią sobie tego typu funkcję.

Pocketdex czeka na Was za darmo w App Store. Jeżeli jesteście graczami GO, być może stanie się dla Was czymś obowiązkowym.

Pokémon Smile

Czas na coś dla młodszych. Ostatnio opisywałem tę darmową apkę w odcinku “aplikacji tygodnia” – jeżeli więc chcecie dowiedzieć się o niej więcej, zapraszam do lektury tutaj – klik! O co w niej chodzi? Już tłumaczę. W skrócie – dziecko, które ma problemy z chęcią mycia zębów, może otrzymywać od stworków Pokémon nagrody. Dzięki AR widzi siebie z jego czapką na głowie, co sprawi, że wszystko będzie przyciągało go do tego, aby szczotkować je co najmniej dwa razy dziennie. Na dole ujawniony jest wybrany wcześniej (w moim przypadku) Pikachu, który dosłownie zabija bakterie. Wygląda to super!

Mam nadzieję, że przytoczone dzisiaj aplikacje spodobają się Wam lub Waszym bliskim. Seria Pokémon zawsze będzie w moim sercu i wiem, że takim jak ja, ten artykuł choć trochę poprawił humor i przywołał wiele niesamowitych wspomnień. To jednak tyle na dzisiaj. Liczę na Wasze komentarze poniżej. Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia. Pa!

Zestawienie aplikacji dla dużych i małych fanów Pokémon!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/