Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Ray – testy na prawo jazdy w mobilnym wydaniu!
Ray – testy na prawo jazdy w mobilnym wydaniu!

Ray – testy na prawo jazdy w mobilnym wydaniu!

0

Witam Was bardzo serdecznie. Niektórzy z nas panicznie boją się jazdy autem, a dla części społeczeństwa to żaden wyczyn i codzienność. Pandemia jednak pozwoliła nam zmienić podejście do wielu spraw, i kto wie, może zachęciła ich do spróbowania czegoś nowego i przełamania strachu. Pomóc może w tym Ray, czyli mój ulubiony program do nauki przed testem na prawo jazdy. Wszystko w mobilnym, wygodnym wydaniu z App Store. Chcecie dowiedzieć się więcej? W takim razie zapraszam do lektury!

Ray – testy na prawo jazdy w mobilnym wydaniu!

Ray umożliwia nam rozwiązywanie zadań przygotowujących do egzaminu WORD. Wszystkie są oczywiście z oficjalnej bazy pytań Ministerstwa Infrastruktury, więc nauka jest niezwykle skuteczna. Do każdego pytania otrzymujecie uzasadnienie, aby zrozumieć, a nie tylko wykuć każdą z możliwych odpowiedzi. Do dyspozycji jest kilka trybów nauki, a za kilkanaście złotych możecie wykupić dostęp do ekspresowego kursu. Przyznaję jednak, że całość jest darmowa i radzi sobie niesamowicie. Cenię sobie tryb maratonu, który daje mi losowe pytania bez końca, abym przygotował się jak najlepiej.

W zakładce Błędy znajdziecie wszystko to, co sprawiło Wam kłopot. W Kodeksie możecie poczytać o wszystkim tym, co związane jest z teorią. Statystyki – tutaj chyba nie muszę tłumaczyć. Za pomocą wygodnych wykresów zobaczycie, jak z Waszym postępem – ile wykonaliście zadań, ile zdaliście testów, ile wykonaliście błędów, a ostatecznie – jak bardzo gotowi jesteście do zdania egzaminu. Podczas pracy możecie poczuć presję, gdyż zachowany jest tutaj czas na odpowiedź, jeżeli korzystacie z konkretnego trybu. Sam interfejs aplikacji podoba mi się najbardziej, i to główny powód, dla którego dawno temu wybrałem Ray. Teraz polecam go Wam, bo kto wie… Może przyda się w nauce i sprawi, że zdacie! Powodzenia!

To już jednak wszystko na dzisiaj. Co sądzicie o Ray? Dajcie znać w komentarzach poniżej. Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia już niedługo. Pa!

Ray – testy na prawo jazdy w mobilnym wydaniu!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/