Wyciekły zdjęcia tylnej obudowy iPada 5? Wygląda na cieńszą
0

Wyciekły zdjęcia tylnej obudowy iPada 5? Wygląda na cieńszą

0

iPad 5Początek 2013 roku przyniósł zestaw całkowicie nowych plotek i pogłosek na rynku urządzeń mobilnych. Spora ich część dotyczy oczywiście piątej generacji tabletów od Apple.

Chociaż początkowo mówiono, że iPad 5 na rynek trafi jeszcze w marcu, to teraz jego premiery upatruje się raczej w okolicach października. Nie zmienia to jednak faktu, że do sieci wyciekły zdjęcia, przedstawiające najprawdopodobniej tylny panel tabletu, który występuje jak na razie pod nazwą kodową J72.

Źródło publikujące zdjęcia twierdzi, że mamy tutaj do czynienia z prototypem iPada 5 w wersji 9,7 cala. Obudowa ma być praktycznie tak cienka jak w obecnym iPadzie Mini! W międzyczasie Apple ogłosiło wypuszczenie iPada z Retiną i pojemnością dyskową 128GB, nie spodziewajmy się więc, że kolejna generacja urządzenia pojawi się na rynku wiosną.

Jeżeli natomiast mielibyśmy spekulować co zmieni się w iPadzie 5, to nie nastawiałbym się na drastyczną poprawę osiągów i specyfikacji technicznych. Oprócz cieńszej obudowy, do zestawu dorzucą najprawdopodobniej trochę więcej pamięci operacyjnej i lepszy aparat. A jakie jest Wasze zdanie?

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *