Home Newsy Wsparcie dla dual SIM w tegorocznych iPhone’ach jednak bardzo prawdopodobne
Wsparcie dla dual SIM w tegorocznych iPhone’ach jednak bardzo prawdopodobne
0

Wsparcie dla dual SIM w tegorocznych iPhone’ach jednak bardzo prawdopodobne

0

Już jakiś czas temu na łamach poczytnych portali o tematyce Apple pojawiły się doniesienia, iż przynajmniej jeden z nadchodzących modeli iPhone’a otrzyma w tym roku wsparcie dla obsługi dwóch kart SIM. Informacje te zdaje się potwierdzać najnowsza beta platformy iOS 12.

Danych takich dostarcza po raz kolejny poglądowa wersja oprogramowania iOS 12 jaka kilka dni temu trafiła do rąk deweloperów posiadających płatne konta. Doszukano się informacji, że najdroższy z modeli jabłkowej słuchawki, czyli iPhone X Plus w niektórych regionach świata sprzedawany będzie z taką właśnie opcją.

W kodzie źródłowym systemu iOS 12 natrafiono na zapis, iż składnik tego oprogramowania odpowiedzialny za generowanie raportów diagnostycznych posiada zapis o statusie drugiej karty SIM i statusie tacy drugiej karty. Prawdopodobnie chodzi tu o dwie fizyczne karty SIM, a nie jak można byłoby wysnuć wnioski kartę e-SIM.

Rozwiązanie to jednak zapewne trafi do wybranych operatorów sieci komórkowych w rejonach świata, gdzie przełączanie się pomiędzy kartami jest często wykorzystywane.

Źródło: 9To5Mac

 

Wsparcie dla dual SIM w tegorocznych iPhone’ach jednak bardzo prawdopodobne

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *