Home Newsy Wideo z nowymi modelami iPhone’a w sieci
Wideo z nowymi modelami iPhone’a w sieci
0

Wideo z nowymi modelami iPhone’a w sieci

0

Steve Hemmerstoffer z OneLeaks wraz z serwisem Tiger Mobiles przygotował materiał wideo, na którym zaprezentowane zostały atrapy dwóch modeli iPhone’a jakie mają zadebiutować w tym roku w ofercie Apple. Mowa o budżetowej wersji smartfona oraz flagowym modelu X Plus.

To już niemal pewne, że we wrześniu tego roku Apple podczas konferencji zaprezentuje trzy, nowe odsłony swojego smartfona. Treść wielu doniesień sugeruje, iż będzie to następca iPhone’a X, jego większy odpowiednik nazwany prawdopodobnie X Plus z ekranem OLED o przekątnej 6,5 cala oraz wersja budżetowa urządzenia z ekranem wykonanym w technologii LCD o przekątnej 6,1 cala.

Na zaprezentowanym materiale wideo pokazano atrapy dwóch ostatnich z wymienionych wyżej sprzętów. Ich wygląd potwierdza dotychczasowe donosy jakoby każdy z modeli inspirowany był wyglądem obecnego flagowca. Mamy zatem do czynienia z bezramkową konstrukcją z charakterystycznym wcięciem w górnej części ekranu. Tańszy model urządzenia zostanie wyposażony w tylko jedną kamerę główną i prawdopodobnie w aluminiową ramkę obudowy. Flagowiec X Plus będzie charakteryzował się ramką wykonaną ze stali.

Prawdopodobnie też potwierdzą się informacje rozpowszechniane przez Ming Chi Kuo jakoby w tym roku Apple miało zaprezentować budżetową wersję smartfona w różnych kolorach.

Źródło: MacRumors

 

Wideo z nowymi modelami iPhone’a w sieci

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *