Home Newsy Użytkownicy masowo zwracają iPhone’a 8 i 8 Plus
Użytkownicy masowo zwracają iPhone’a 8 i 8 Plus
0

Użytkownicy masowo zwracają iPhone’a 8 i 8 Plus

0

Na premierę rynkową iPhone’a X musimy poczekać jeszcze chwilkę do 3 listopada. Wówczas to na sklepowych półkach pojawi się flagowiec z Cupertino, a pierwsze egzemplarze zakupione w przedsprzedaży trafią do podekscytowanych użytkowników. Urządzenie to stało się również powodem licznych zwrotów świeżo upieczonych właścicieli tańszych modeli z tego roku.

Zjawisko mocno zdziwiło ekipę serwisu Decluttr.com, która była przekonana, że najwięcej zwrotów dotyczyć będzie iPhone’a 7 oraz 7 Plus, które masowo wymieniane będą za dopłatą na flagowca oznaczonego cyfrą X. Okazuje się jednak, że po raz pierwszy w historii kalifornijskiej firmy ma miejsce nieco inny scenariusz.

To właśnie świeżo upieczeni użytkownicy iPhone’a 8 oraz niewielka część właścicieli modelu 8 Plus postanowiła wymienić jeszcze pachnące fabryką urządzenia na topowy model. Jak zauważa serwis jeszcze nigdy w przeszłości nie odnotowano tylu zwrotów zaraz po premierze co obecnie. Padają też konkretne wartości. W ostatnim miesiącu spośród tysięcy skupionych przez serwis iPhone’ów aż 7 % stanowił właśnie model 8. Dla przykładu rok wcześniej odnotowano o 7 razy mniej zwrotów związanych z aktualnym wówczas iPhone’m 7.

Źródło: Yahoo

 

Użytkownicy masowo zwracają iPhone’a 8 i 8 Plus

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)