Użytkownicy iCloud na Windowsie informują o uszkodzonych plikach od nieznajomych
0

Użytkownicy iCloud na Windowsie informują o uszkodzonych plikach od nieznajomych

0

iCould na Windowsie wydaje się mieć poważne problemy dla części użytkowników. Na mediach społecznościowych pojawiają się pierwsze skargi. Dotyczą one uszkodzonych filmów i obrazków od nieznajomych, które pojawiają się w bibliotece zdjęć.

Większość skarg dotyczy osób używających iPhone’a 13 Pro i 14 Pro. Filmy nagrane na iPhonie, a następnie zsynchronizowane z iCould dla Windowsa zostają uszkodzone. Są tak mocno popsute, że nie można ich oglądać. Niektórzy użytkownicy widza pliki, które nawet do nich nie należą. Istnieje podejrzenie, że zdjęcia mogą pochodzić od innych użytkowników iClouda. Część ludzi informuje, że widzieli przypadkowe rodziny, dzieci, mecze piłki nożnej i inne treści.

Wydaje się, że usunięcie aplikacji „iCloud” dla Windows nie rozwiązuje problemu. Może to być po stronie serwera, a kilka osób zgłosiło to Apple, więc firma może być tego świadoma. Wygląda na to, że problem dotyczy systemów Windows 11 i Windows 10 i może dotyczyć tylko urządzeń z niektórymi ustawieniami, takimi jak włączone HDR i HEVC.

źródło: macrumors.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.