iPhone 15 może mieć tytanową obudowę na wzór Apple Watch Ultra
0

iPhone 15 może mieć tytanową obudowę na wzór Apple Watch Ultra

0

Mimo, iż jeszcze nie opadł kurz po premierze linii smartfonów iPhone 14, tak już zaczynają się pojawiać pierwsze informacje na temat przyszłorocznych modeli iPhone 15. Nowa plotka twierdzi, że przyszłoroczny iPhone 15 będzie miał tytanową obudowę z zakrzywionymi tylnymi krawędziami, które zastąpią istniejący kwadratowy projekt.

Według informacji, tylne krawędzie iPhone’a 15 zostaną zaokrąglone, aby utworzyć nowe obramowanie, podobne do dolnych krawędzi w przypadku najnowszych 14-calowych i 16-calowych modeli MacBook Pro firmy Apple. Dla porównania, modele iPhone’a 14 mają płaską konstrukcję z kwadratowymi krawędziami, która nawiązuje do iPhone’a 4. Ostatnim modelem, który miał zakrzywione krawędzie, był iPhone 11.

Pomimo przejścia na materiał tytanowy, ‌iPhone 15‌ „nadal będzie miał tylną szybę”. W porównaniu ze stalą nierdzewną tytan ma stosunkowo dużą twardość, dzięki czemu jest bardziej odporny na zarysowania, a jego sztywność sprawia, że ​​jest wystarczająco wytrzymały, aby wytrzymać zginanie.

5/5 - (1)
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *